Elisa uuendas WAP-portaali disaini ja ülesehitust

13.11.2008

Elisa avas täna uue kujundusega WAP-portaali, mis muudab portaalis surfamise kasutajale oluliselt mugavamaks. Uues portaalis on peamiselt rõhku pandud avalehe informatiivsusele ja kasutajamugavusele, samas on lisandunud ka mitmed tehnilised võimalused.

 „WAP-portaal on üha enam muutumas omaette meelelahutus- ja infokanaliks. Koos sellega on kasvanud ka klientide nõudmised ja ootused nii sisule kui vormile," ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „Oma osa selles on kindlasti ka M-Interneti üha paremal kättesaadavusel, sest kiire andmeside leviala laieneb pidevalt, ühtejärge tuleb juurde taskukohaseid M-Interneti pakette ning tänu sellele on mobiilse Interneti kasutajate arv pidevalt tõusnud."

Portaali uus avaleht on jagatud temaatilisteks alajaotusteks, igas neist on väljatoodud populaarsemad teenused. „Mobiiltelefoni ekraan on väike ning seetõttu on kasutaja jaoks tähtis, et ta leiab oma lemmikteenused juba portaali avalehelt ega pea neid otsima alammenüüst," sõnas Andrus Hiiepuu. Uue mobiiliportaali esilehelt leiab klient näiteks Mobiil-TV videouudised.

Eraldi on loodud Teenuste alammenüü, kust leiab kõik Elisa klientidele kättesaadavad M-teenused nagu näiteks M-parkimine või ID-pileti ostmine. Portaali kõige värskem sisu on kogutud avalehe valikusse - Uus portaalis. „Samuti oleme muutnud äärmiselt lihtsaks liikumise erinevate alammenüüde vahel. Ühest alammenüüst on võimalik edasi liikuda teistesse menüüdesse, ilma avalehele tagasi tulemata," ütles Andrus Hiiepuu.

Lisaks olemasolevatele M-teenustele, Mobiil TV-le ja paljudele meelelahutusteenustele, nagu näiteks Muusikapood või Helinapood, pakub Elisa uues portaalis reklaamiandjatele võimalust võtta keskkond kasutusele efektiivse reklaamikanalina. Selleks on loodud mitmed reklaambännerite asukohad.

Mobiiliportaali abil saab klient rahuldada kõik tavalised info- ja uudistevajadused olgu tegemist e-kirjade või ilmateate lugemisega. Lisaks saab Elisa klient WAP-portaalis teha mugavalt pangamakseid, uurida tele- ja kinokavasid, ühistranspordi sõiduplaane, külastada E-kooli, kasutada MSNi või tellida oma telefonile uut muusikat, helinaid ja mänge.

Elisa mobiiliportaal on saadaval nii eesti- kui ka venekeelsena.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.