Elisa alustas teise operaatorina Eestis iPad tahvelarvutite müüki

28.09.2011

Uus revolutsiooniline Apple tahvelarvuti iPad2 16GB 3G + WiFi jõudis tänasest müügile Elisa esindustesse. Elisa pakub seadet nii era- kui ka ärikliendile.

Elisa juhatuse esimees Sami Seppäneni sõnul on tahvelarvutite turg selgelt kõige kiiremini kasvav mobiilseadme segment järgmistel aastatel „Kogu maailmas on tahvlite turg plahvatuslikult arenemas ning sama trendi on oodata ka Eestis,“ ütles Sami Seppänen.

Tahvelarvitute massidesse jõudmiseks peab aga hinnatase Sami Seppäneni hinnangul veel langema. „Rahvatoode saab tahvelarvutist siis, kui hinnad on langenud umbes 200€ tasemele,“ täpsustas Sami Seppänen.

Elisa tootejuht Kertu Kriiski sõnul paigutub tahvelarvuti kasutusomadustelt sülearvuti ja nutitelefoni vahele, seda nii suuruse, kasutusmugavuse kui ka võimsuse poolest. „iPad tahvelarvuti on ideaalne multimeediale suunatud meelelahutuslik ajaviiteseade, kuid samas ka tõhus töövahend kontoriinimesele või õpilasele“ ütles Kertu Kriisk.

Elisa pakub tahvelarvutit iPad2 nii era- kui ka äriklientidele märgatavalt paremate tingimustega kui EMT. Elisa tahvelarvutite pakettides puudub sissemakse kohustus, kuumakse on odavam ning paketis kasutatavad mobiilse interneti kiirused kõrgemad.

Elisa ärikliendiüksuse juhi, juhatuse liikme Jüri Teemanti sõnul saab äriklient valida kahe paketi vahel, millest üks on piiratud kuni 2 Mbit/s ja teine piiramatu alla- ja üleslaadimiskiirusega Elisa mobiilsidevõrgus. Samas mahukasutus on mõlemas paketis piiramatu ning pakettide hinnas sisaldub ka iPadi järelmaks 24 kuud.

Jüri Teemanti sõnul katavad need kaks paketti kindlasti äriklientide erinevaid vajadusi ja võtavad mobiilinterneti kulud kontrolli alla. „Lähinädalatel lisanduvad meie tootevalikusse veel Samsung Galaxy Tab ja Asus Transformer. Viimane on erinev seni turul olevatest tahvelarvutitest ja erineb selle poolest, et klient saab vajadusel eraldada sülearvuti ekraani klaviatuurist ning kasutada Asuse ekraani eraldiseisva tahvelarvutina,“ selgitas Jüri Teemant.

Tahvelarvuti eeliseks võrreldes sülearvutiga on momentaanne ärkamine ooterežiimist, puutetundlik ekraan, mis võimaldab toiminguid juhtida sõrmedega ning see, et juhtimiseks pole vaja hiirt. Väiksemõõtmelist ja kerget iPad2-te on mugav ka kaasas kanda. Võrreldes eelkäijaga on iPad2 õhema korpusega ning kahe-tuumalise protsessoriga, mis teeb ta kolm korda kiiremaks.

Tänased tahvelarvutid on suurepärased muusika, piltide ja filmide esitajad ning mugav on neid kasutada ka interneti sirvimiseks, uudiste, e-posti ja e-raamatute lugemiseks ning kalendri haldamiseks.

Elisa ja EMT tahvelarvuti iPad erakliendi pakettide võrdlus:

Elisa

EMT

Sissemakse

Puudub

39€

Järelmakse

30€

30,94€

Tähtajalise lepingu periood

24

24

Andmeside
kiirus

Light: 2 Mbit/s

1,5 Mbit/s

 

Ärikliendile pakutavad Elisa iPad2 paketid:

Pakett

Kuutasu

Allalaadimiskiirus

Üleslaadimiskiirus

Paketis lubatud maht

MiNT Tablet 1

25,00€*

kuni 2 Mbit/s

kuni 1 Mbit/s

Piiramatult

MiNT Tablet 2

35,00€*

Piiramatu

Piiramatu

Piiramatult

 *Ärikliendi pakettide hindadele lisandub käibemaks.Marik.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.