Elisa võitis numbriliikuvusega juulis juurde enim kliente

02.08.2011

Tehnilise Järelevalve Ameti statistika põhjal on Elisa jätkuvalt numbriliikuvuse liider. Ameti statistika näitab, et kliendid on käesoleva aasta juulikuus numbrite teisaldamisel selgelt eelistanud kõige enam Elisa võrku.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul annab klientide eelistustele kinnitust nii Elisa kliendibaasi hoogne kasv kui ka Tehnilise Järelevalve Ameti numbriliikuvuse statistika. „Juulikuu keskel avalikustatud Elisa majandustulemused näitasid, et Elisa kliendibaas püsib pidevas kasvus. Poole aastaga kasvas Elisa klientide arv 25 000 võrra. Lisaks numbriliikuvuse teel võidetud klientidele on Elisaga liitunud ka hulga värskeid kliente, kes on otsustanud Elisa kõnepaketi, kõnekaardi või MiNT mobiilinterneti kasuks,“ ütles Andrus Hiiepuu.

Tehnilise Järelevalve Ameti numbriliikuvuse statistika põhjal võitis Elisa juulikuus juurde 1054 klienti. Elisa tulemustele jäi alla Tele2 – ettevõttega liitus juulikuus numbriliikuvuse teel 438 klienti ning kliente kaotas ainsana Eesti suurim operaator EMT, kelle võrgust lahkus 1480 klienti.

Käesoleva aasta seitsme kuu statistika põhjal on Elisaga numbriliikuvuse teel liitunud 12 545 klienti, Tele2-ga 381 klienti ning EMT-st on lahkunud kokku 12 902 klienti.

Elisa kliendibaas kasvas esimesel poolaastal kokku ligemale 25 000 kliendi võrra, ulatudes juuni lõpuks 462 700 kliendini. Elisa käive kasvas II kvartalis 25,5 miljoni euroni, mis on võrreldes mullu sama ajaga 10,8% rohkem.

Selle aasta juunikuus läbi viidud TNS Emor turuuuringute järgi on Elisa veelgi kasvatanud oma liidripositsiooni mobiilse interneti turul. Elisa turuosa on 34%, EMT 28%, Tele2 19% ja DIIL-il 2%. KÕU turuosa on kahanenud 4%-ni. Elisa mobiilne internet jõuab täna juba 81%-ni Eesti elanikkonnast.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.