Elisa on ka sel aastal unikaalse Katusekino toetaja

13.06.2011

Elisa MiNT on Tallinnas Viru Keskuse katuseterrassil asuva Katusekino toetaja 2011 hooajal. Unikaalses Katusekinos näidatakse mitmekülgset väärtfilmivalikut, kino on avatud kuni 18. septembrini.

Katusekino kohvikus saab kohapeal surfata tasuta ja piiramatult internetis Elisa MiNT-iga. Selleks tuleb kohviku teenindajalt küsida Elisa netipulk. Kohvikus surfates võib läbi lugeda saabunud e-kirjad või online ajalehed, kuulata muusikat või vaadata youtube`st videoid. Katusekino kohvikus on värskes õhus viibides väga hea ka nutitööd teha.

Katusekino on Eesti esimene regulaarne välikino vabas õhus, pakkudes unikaalset võimalust vaadata Tallinna pilvepiiril väärtfilmivalikut aegumatust filmiklassikast, keelatud filmidest ja dokkidest, skandaalsest kinost ning friigi- ja kultusfilmidest värskelt valminud linateosteni.

Kinoseansid toimuvad seitsmel päeval nädalas ning on jagatud vastavalt nädalapäevadele erinevateks teemadeks, kultusfilmidest Hollywoodi klassikani, retrospektiividest valitud filmiprogrammideni. Programmi panevad kokku Eesti filminduse parimad tegijad, kaalukas osa valikutest valmib koostöös Pimedate Ööde Filmifestivali programmimeeskonnaga.

Programmiga saab tutvuda Katusekino koduleheküljel www.katusekino.ee

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.