Elisa muudab sideteenuste kasutustingimusi

12.05.2011

Elisa teenuste kasutamisel kehtivad alates 15. juunist 2011 a. uued üldtingimused, mis reguleerivad Elisa Eesti AS-i ja klientide vahel sõlmitud lepingutest tulenevaid õigusi ja kohustusi.

Üldtingimuste muutmine on tingitud vajadusest viia üldtingimused kooskõlla seadusandluses toimunud muudatustega, eelkõige 2011 a. maikuus jõustuvate Elektroonilise side seaduse muudatustega. Muudetud üldtingimustesse on kokku koondatud seni eraldiseisvate dokumentidena eksisteerinud Elisa mobiiltelefoniteenuste üldtingimused ning telefoni- ja andmesideteenuste osutamise üldtingimused. Täpsustatud on kliendiandmete töötlemispõhimõtteid ning eraldatud Interneti kasutamistingimused, kui dünaamiline ja kasutamistingimuste sagedast ajakohastamist vajav valdkond.

Elisa on ka varasemalt kliente teavitanud sellest, et mobiilne internet ei sobi tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Uued interneti kasutamistingimused selgitavad, kuidas toimub mobiilse interneti teenuse puhul võrgu vaba mahu kui tehniliselt piiratud ressursi kasutamine nii, et see vastaks valdava osa Elisa klientide kasutusprofiilile. Samuti täpsustavad tingimused Elisa õigust kohaldada vajadusel kiirusepiirangud neile üksikutele klientidele, kes kasutavad mobiilset internetti kogustes, mis pärsivad ülejäänud klientide normaalset andmesidekasutust.

Kiirusepiirangu kehtestamist kaalub Elisa juhul, kui klient on ühe kuu jooksul kasutanud mobiilset internetti suuremas mahus kui 50 gigabaiti.

Enne piirangute seadmist teavitatakse sellest klienti SMS-iga ning kui klient sõnumi järgselt oma internetikasutust korrigeerib, siis Elisa piirangut ei rakenda. Kui hoiatus ei mõju, piiratakse kliendi mobiilse interneti kasutus kuni jooksva kuu lõpuni kiirusele 200 kbit/s, millest teavitatakse klienti samuti SMS-iga.

Uute Elisa üldtingimustega ja Interneti kasutamistingimustega on võimalik tutvuda Elisa kodulehel, aadressil www.elisa.ee

Kliendil, kes muutunud tingimuste alusel ei soovi Elisa poolt pakutavate teenuste kasutamist jätkata, on õigus Elisaga sõlmitud leping üles öelda, teavitades sellest Elisat enne 15. juunit 2011 a.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.