Kõnekaardikliendil on nüüd võimalus välismaal sõnumeid saata ja MiNTi kasutada

23.03.2011

Märtsis tekkis kõikidel Elisa, Zen ja TeleYks kõnekaardiklientidel võimalus saata välismaal olles sõnumeid ja kasutada mobiilset internetti.

Märtsikuust avanesid Elisa, Zen ja TeleYks kõnekaardiklientidele ka mujal maailmas samad hüved, mis seni olid võimalikud Elisa lepingulistele klientidele. Varem said Elisa erinevate brändide kõnekaardi kliendid andmesidet kasutada Soome Elisa võrgus ning sõnumeid saata ligi kümnes välisrriigis.

Elisa, Zen ja TeleYks kõnekaardiklientidel on nüüd võimalik SMSi saata ja MiNTi kasutada 276 operaatori võrgus.

Välismaale reisivad Elisa, Zen ja TeleYks kõnekaardikliendid saavad nüüd analoogselt Elisa lepinguliste klientidega teenuste kohta ka hinnainfot. Klientidele saadetakse sõnum vastava riigi SMS-i saatmise ja mobiilse interneti teenuse kasutamise hinna kohta.

Kõnekaardikliendid saavad välismaal olles kasutada mobiilset interneti 60 euro ulatuses kuus (summa sisaldab käibemaksu). Kui nimetatud piirmäärast on täitunud 80 %, teavitab Elisa sellest klienti ja mobiilise interneti kasutamise võimaldamist jätkatakse, kui klient kinnitab oma soovi mobiilse interneti kasutamist piirmäära täitumisel jätkata ja selle eest tasuda.

 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.