Elisa mobiilne internet levib nüüd terves Võru linnas

21.12.2010

Eelmisel nädalal avas Elisa 3,5G leviala terves Võru linnas. Mõõtmistulemuste raporti järgi pakub Elisa Võru linnas teiste operaatoritega võrreldes kiireimat mobiilse interneti levi.

Seni oli Elisal Võru kesklinnas kaks 3,5G tugijaam, detsembris lisandus uus tugijaam Meegomäele ning ka kõikidesse Võru linna 2G tugijaama asukohtadesse lisati 3,5G tugijaamad. Elisa 3,5G võrgus saavad kliendid kasutada internetti pea samadel kiirustel, mida võimaldab koduinternet.

Detsembri alguses Võru linnas läbi viidud mõõtmistulemuste raport näitas, et Elisa pakub võrreldes teiste operaatoritega Võru linnas kiireimat ja kvaliteetseimat mobiilset internetti.

Elisa mobiilse interneti keskmine allalaadimise kiirus oli Võrus üle linna mõõdetuna 5,0 Mbit/s, EMT-il 2,4 Mbit/s ning Tele2-el 2,8 Mbit/s. Mõõtmiste ajal saavutatud tippkiirused ulatusid Elisal 14,2 Mbit/s, EMT-l 6,3 Mbit/s ning Tele2-l 9,8 Mbit/s. Samuti ületas Elisa konkurente mitmekordselt tugijaamade arvu poolest.

Tutvu lähemalt Võru linna mõõtmistulemustega Elisa kodulehel

Mobiilset internetti pakub Elisa soodsates MiNT pakettides, kus on piiramatu maht, kuutasu algab 99 kroonist ja igale kliendile antakse kaasa tasuta netipulk.

Elisa investeeris Võru linna leviala ehitamisse 3 miljonit krooni.

Elisa on 3,5G levi viinud kõikidesse 47-sse Eesti linna ning nelja maakonda: Harjumaale, Tartumaale, Viljandimaale ja Pärnumaale. Äsja sai 3,5G leviga tervenisti kaetud ka Valga linn ning mobiilse interneti levi tihendab ettevõte sel aastal veel ka Otepääl. Asumeid on Elisa 3,5G leviga katnud üle 1100.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.