Elisa kutsub - sel nädalal on veel võimalus külastada Katusekino

27.09.2010

Selle nädala lõpuni on kõikidel kinohuvilistel võimalus külastada Tallinnas Viru Keskuse katuseterrassil asuvat Katusekino.

"Vananaistesuvi" on täies elujõus. Katusel on natuke soojemalt riietudes ja ilmaoludega arvestades veel väga mõnus filme vabas õhus nautida. Suured päevavarjud, soojad pleedid, terrassisoojendid, kuumad joogid aitavad muuta filmiõhtu õdusaks elamuseks. Terrass avatud alates 18.00, filmid algavad 21.00. Tule ja võta viimast Eestimaa "suvest"!

Katusekino kohvikus jagatakse ostu teinud inimestele tasuta MINT Freed (ettemaksuga internetikaarte). Samas on huvilistel võimalus endale soetada ka Elisa Interneti stardikomplekt, kus on üheskoos Elisa ettemaksuga internetikaart (MiNT Free), tasuta modem ja SIM-kaart. Ostes komplekti on kliendil võimalus asuda koheselt internetti kasutama. Internetis saab klient surfata kuumaksuvabalt ja ühtegi lepingut sõlmimata. Stardikomplekti hind on 450 krooni ning kogu hinna eest saab klient kohe internetti kasutada.

Elisa MiNT on Katusekino toetaja 2010 ja 2011 hooajal. Unikaalses Katusekinos näidatakse mitmekülgset väärtfilmivalikut, avahooajal on kino avatud kuni 3. oktoobrini.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.