Elisa muudab Max 350 paketi pakkumistingimusi

27.07.2010

Kahetsusega peame tõdema, et peale Elisa kõnekaardi kasutustingimuste muutmist on raha teenimise eesmärgil petuskeemi kasutanud kliendid üle kolinud Elisa Max 350 paketti. Petturite kuritarvituste tõttu on Elisa sunnitud muutma Max 350 paketi pakkumistingimusi.

Paketi tingimusi kuritarvitanud kliendid kasutasid paketti ainult välja helistamiseks ja tühikõnede tegemiseks. See näitas, et samasuguselt Elisa kõnekaardiga pandi kõnesid tegema n.n kõnerobotid, et seeläbi teenida Tele2 Eesti AS´i (edaspidi Tele2) Smart kõnekaardile boonuspunkte. Ilmselgelt ei olnud see enam Elisa Max 350 paketi eesmärgipärane kasutamine - kõnede tegemine teiste isikutega suhtlemise eesmärgil. Täpsemat infot petuskeemi kohta võib leida lingilt http://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=7&t=3871

Paketti välja töötades ja lansseerides toimis Elisa heas usus, eeldades klientide poolt paketi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt kliendid kasutavad Elisa Max 350 paketti Elisa poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks ning ei sega teisi sideteenuste kasutajaid. Kirjeldatud eeldused olid ja on sätestatud Elisa Max 350 paketi tingimustes, kuid kahjuks need eeldused osade klientide puhul praktikas ei täitunud.

Rõhuvale enamusele klientidest ei too tingimuste muutmine kaasa ebamugavusi, sest valdava osa Elisa Max 350 paketi kasutajate poolne sideteenuste tarbimine ei ületa pakkumisega seatud mõistliku kasutuse hinnapiiri helistamisel teistesse võrkudesse. Kõik Elisa võrgusisesed kõned on jätkuvalt piiramatult tasuta.

Paketi pakkumistingimuste muudatus jõustub 1. augustist 2010. 

 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.