Elisa uudne wifi seade mahub taskusse

27.05.2010

Elisa laiendas tänasest oma tootevalikut uue põlvkonna wifi seadme võrra. Modernset seadet on lihtne kaasas kanda, sest see pole suurem pangakaardist ja mahub hästi taskusse.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa oma tootevalikusse lisanud spetsiaalse taskuwifi seadme, mis muudab mobiilse interneti kasutamise kliendile eriti mugavaks ja lihtsaks.

Modernse taskuwifi seadme abil saab klient luua traadita võrguühenduse üheaegselt erinevate seadmetega ning jagada internetti kolleegide, pere ja sõpradega. „Pangakaardi mõõtmetega seadeldis võimaldab luua oma isikliku wifiala, millesse võib ühendada kuni viis erinevat seadet, näiteks sülearvuti, mobiili, mängukonsooli või mp3e-mängija," selgitas Andrus Hiiepuu.

Kaasaegseim traadita andmeside seade pakub kliendile ülimat vabadust, sest turvalise internetiühenduse saab klient luua ühe nupuvajutusega igal ajal ja igal pool, kus vähegi on soovi, kas kodus, tööl, suvilas või mererannas.

Huawei E5832 taskuwifi seadmel on sisse ehitatud aku, mis pakub võimalust kasutada internetti aktiivselt kuni neli tundi. Seadet saab kasutada ka modemina, kui see spetsiaalse juhtme abil arvutiga ühendada.

Uus seade toetab Elisa suunda muuta mobiilne internet rahvatooteks. Kaks nädalat tagasi muutis Elisa kardinaalselt mobiilse interneti hinnapoliitikat, tuues turule piiramatu mahu ja püsiinternetist soodsama hinnaga m-interneti paketid. Kõige soodsamas MINT-paketis on kliendil võimalus 99 krooni eest kuus surfata piiramatus mahus ühe megabitise kiirusega.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.