Pärast Videra Oy omandamist saab Elisa Soomest video- ja interaktiivsideteenuste turuliider

25.05.2010

Vastavalt oma strateegiale tugevdab Elisa oma positsiooni IKT alal, omandades enamusosaluse Põhjamaade juhtivas videokonverentskõnede ettevõttes Videra.

Video- ja interaktiivsuhtlus on järgmine oluline samm klientide rentaabluse suurendamisel uue tehnoloogia abil. Kahe olulise tegija kogemuse ühendamisel luuakse näiteks klienditeeninduses uudne võimalus interaktiivsete sidelahenduste kasutamiseks nii avalikus kui ka erasektoris.

Virtuaaltöö ja videokoosolekute turg kasvab järgmisel paaril aastal märkimisväärselt, kui nii avalik kui ka erasektor võtavad kasutusele uusi töömeetodeid ja pakuvad klienditeenindust interaktiivsete ja videosideteenuste abil. Need teenused suurendavad nii konkurentsivõimet kui ka tööviljakust.

„Elisa on juba mitmeid aastaid investeerinud palju IKT-teenustesse, mis suurendavad kasumlikkust ja pakuvad klientide ettevõtetele uusi interaktiivse side- ja videoteenuseid. Videra ja Elisa kogemus ja teenused suurendavad meie võimet pakkuda klientidele laiahaardelisemaid ja mitmekülgsemaid sidelahendusi, tugevdades nii ka ülemaailmset ettevõtlust," sõnas Elisa äriklientide valdkonna juhataja Pasi Mäenpää.

„Ühendades Videra lahendused Elisa olemasolevate suhtlusteenustega, mitmekülgsete teenuseplatvormidega ning IKT- ja võrgukogemusega, astume sidelahenduste lõimimise teel olulise sammu," selgitab Videra tegevjuht Harri Martinmäki.

Elisa omandab Videra Oy-st 64,7% ning seeläbi saab Viderast Elisa Grupi osa. Videra jätkab tegevust Elisa allüksusena.

 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.