Elisa revolutsioonilises, ühtse kuumaksuga paketis räägid nii palju kui tahad

24.05.2010

Elisa avalikustas täna piiramatu kõneside ja sõnumite kasutamise võimalusega paketi.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul toob Elisa turule uuenduslikke ja ligitõmbavaid pakkumisi kindlatele sihtgruppidele vastavalt nende tavadele ja harjumustele. „Uuringud näitavad, et väga paljud kliendid on oodanud paketti, kus ühe kuumaksu eest saab piiramatult rääkida. Ka Elisast on kliendid aastaid küsinud, et millal taolise kõnelahenduse turule toome," ütles Andrus Hiiepuu.

Täna avalikustatud Elisa murranguline pakett sisaldab piiramatult kõneaega ja sõnumeid igasse võrku vaid 350 krooni eest kuus. Paketis kehtib põhimõte - räägi nii palju kui tahad.

„Eestis on täna kokku ligi 100 000 klienti, kes räägivad mobiiltelefoniga ja saadavad sõnumeid rohkem kui 350 krooni eest," ütles Andrus Hiiepuu. „Uus, innovaatiline pakkumine annab klientidele võimaluse oma telefonikulud kindla kuutasu abil kergesti kontrolli all hoida ning tagada, et postkasti ei tule ühtegi üllatusarvet."

„See pakett on ideaalne klientidele, kes on aktiivsed suhtlejad ning tahavad mobiiliga piiramatult rääkida igas võrgus. Kliendi jaoks on häiriv, kui ta peab helistades pidevalt tegelema minutite ja sekundite lugemisega või mõtlema, millises võrgus on tema sõber või pereliige," tõdes Andrus Hiiepuu.

Rahvusvahelised kõned ja eritariifsed kõned arveldatakse paketitasule lisaks vastavalt kehtivale hinnakirjale.

 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.