Elisa klientide juurdekasv jätkus ka selle aasta esimeses kvartalis

23.04.2010

Elisa klientide arv kasvas 2010. aasta esimese kvartalis võrreldes eelmise aasta sama ajaga 25 900 kliendi võrra, ulatudes esimese kvartali lõpus 363 500 kliendini.

„Vedavaks jõuks klientide arvu kasvutrendis on Elisa poolt valitud teistest selgelt eristuv täissidestrateegia, mis võimaldab meil kliendibaasi stabiilselt kasvatada," ütles Elisa Eesti juhatuse esimees Sami Seppänen.

Sami Seppäneni sõnul on Eesti majanduse näitajad tõusujoonel ning paranemist on näha ka Elisa Eesti käibes. „Esimese kvartali käive langes aastases võrdluses 5,6%, mis on oluliselt madalam kui mullu viimases kvartalis ning ka konkurentidega võrreldes on Elisa käive kukkunud kõige vähem," ütles Sami Seppänen. Elisa Eesti AS käive 2010. aasta esimeses kvartalis oli 323,7 miljonit krooni, mullu samal ajal oli see 343,0 miljonit krooni.

Elisa Eesti juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa jätkanud investeerimist levialade arendamisse, tugevdades nii oluliselt ettevõtte võimalusi pakkuda täisside- ja mobiilse interneti teenuseid üle terve riigi. „Kvaliteetse kõnelevi, mobiilinterneti ja interneti püsiühenduse tagamiseks oleme jätkanud suuremahulisi investeeringuid 3,5G, 2G ja DSL võrkudesse," ütles Andrus Hiiepuu.

Elisa on alates aasta algusest avanud uued 3,5G levialad Valga, Viljandi, Suure-Jaani, Võhma linnades. Samuti kattis Elisa esimese operaatorina mobiilse internetiga Saaremaa ja Hiiumaa praamiühendused, pakkudes m-internetti nii Virtsu, Rohuküla, Heltermaa, Kuivastu sadamates kui ka kogu praamiteekonna ulatuses.

Pärnumaal avas Elisa kolmanda operaatorina Euroopas UMTS900 leviala, mis tõi Pärnumaa maaküladesse soodsa hinnaga uue põlvkonna kiirusega interneti.

Eesti suurimat 3,5G leviala omav Elisa on kuni 21 megabitist andmeside kiirust võimaldava mobiilse interneti levialaga katnud juba 19 Eesti linna: Võhma, Suure-Jaani, Viljandi, Valga, Kilingi-Nõmme, Tallinna, Tartu, Pärnu, Rakvere, Haapsalu, Jõhvi, Paide, Paldiski, Kuressaare, Maardu, Keila, Sindi, Elva ja Saue. Lisaks on Elisa avanud UMTS900 tehnoloogial põhinevad 3,5G levialad Pärnumaal, Tartumaal, Harjumaal ning Paide-Mäo piirkonnas.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.