Elisa paiskas müüki esimese eestikeelse Androidi telefoni

30.03.2010

Eilsest vaid Elisa esindustes eksklusiivselt müüdavad eestikeelsed LG Androidi nutitelefonid hakkavad konkurentsi pakkuma iPhone'ile.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa esimene operaator Eestis, kes sai õiguse müüa eestikeelset Androidi platvormil mobiili LG GW620. "Elisas eilsest müüdav eestikeelne androidtelefon tõuseb nutitelefonide turul kindlasti müügihitiks, sest hoolimata suurest funktsionaalsusest on seda äärmiselt lihtne kasutada," ütles Andrus Hiiepuu. „Ennustan, et see mobiil võib kandadele astuda Eestis ja maailmas populaarsele iPhone'ile."

Andrus Hiiepuu sõnul näitasid eelmise aasta trendid, et nutitelefonid muutuvad mobiiliturul üha menukamaks. „Internet mobiilis, puuteekraan ja sotsiaalvõrgustike tugi on need märksõnad, mida eelistab praegu nutitelefoni kasutav tarbija," ütles Andrus Hiiepuu.

LG nutitelefon on eestikeelse menüü ja puutetundliku ekraaniga, sisaldab täisklaviatuuri ja sotsiaalvõrkude rakendusi. Facebooki, Twitteri, Youtube'i, gmaili liideseid on lihtne kasutada ja need avanevad kõigest ühe näpu liigutusega.

Kiiret internetiühendust võimaldab Android-operatsioonisüsteem ja Google'i veebilehitseja koos Google´i teenustega. Telefonil on viierealine QWERTY-klaviatuur, viiemegapiksline fotokaamera ja HD-resolutsioonis videokaamera.

Esindustest on Elisa kliendil võimalik telefoni soetada eraldi või siis koos soodsa ja uudse M-Elu paketiga, mille kuutasuks on 99 krooni. Koos M-Elu paketiga on mobiili hinnaks sõltuvalt tähtajalise lepingu pikkusest 1990 või 3990 krooni. Lisatingimusena peab klient omama ka Elisa kõnepaketti. Eraldi soetades on LG nutitelefoni hinnaks Elisa esindustes 5990 krooni.


« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.