Elisa suhtlusportaalil Pling! on juba üle 20 000 kasutaja

27.11.2009

Elisa suhtlusportaal Pling! on poole aastaga kogunud juba üle 20 000 aktiivse kasutaja.

„Suhtlusportaali kasutavate noorte ja ka täiskasvanute seas on eriti pop võimalus saata mobiilist pilte ja videoid otse Internetti - Plingi keskkonda," sõnas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „Portaali saadetud üle 10 000 pildi annavad edasi kasutajate värvikaid hetkeemotsioone selle kohta, kus viibitakse, mida tehakse ja kuidas ennast tuntakse."

Kasutajate seas on menukas ka võimalus anda sõnumiga sõpradele, kolleegidele, koolikaaslastele või kellele iganes SMS-iga teada, mis on hetkel teoksil. Sõnumeid on Plingi keskkonnast läbi jooksnud üle kolme miljoni.

Üksjagu on kasutatud ka keskkonnale iseloomulikku ja ainulaadset positsioneerimise võimalust. Novembris ulatus positsioneerimiste arv 200 000-ni, kokku on poole aastaga jooksul teenust kasutatud 9000 kasutaja poolt pea miljon korda.

„Positsioneerimine sisaldab erilaadseid võimalusi. Tööl käivad lapsevanemad tunnevad muret, kuidas koolijüts koju saab. Plingi keskkonnas saab vanem mugavalt arvutist jälgida, kuidas lapse kodutee kulgeb ja kas ta jõuab turvaliselt koju," tõi Andrus Hiiepuu näite.

Plingi idee on vägagi lihtne, saad suhelda üheaegselt kogu oma sõpruskonnaga, saata ja vastu võtta mobiilis ja veebis kuni 160 tähemärgi pikkuseid sõnumeid, saata MMS-iga pilte ja videoid oma tegevustest ning positsioneerida oma sõprasid. Portaalis on võimalus pilte albumina jagada ning seda nii MMSi kui ka Interneti teel. Samuti on plingijad ise tänaseks portaali loonud sadu kogukondi, mis ühendavad erinevaid kasutajaid.

Keskkond on avatud kõikidele klientidele üle Eesti ning liituda saavad ka EMT ja Tele2 kliendid. Veebis on kõik Plingiga seotud toimingud kasutajatele tasuta. Mobiili kaudu Plingi saatmine on tasuta ZEN, Elisa ja TeleYks klientidele.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.