Elisa 3,5G leviala laienes Haapsalu linna

20.11.2009

Täissideoperaator Elisa avas tänasest kogu Haapsalu linna katva 3,5G leviala.

Elisa baas- ja raadiovõrkude valdkonna juhi Andrus Kaarelsoni sõnul on linlastel Haapsallu rajatud 3,5G võrguga võimalik kasutada kiiret M-Internetti. „Vastava mobiiltelefoni või modemi olemasolul saab meie klient kasutada kuni 14,4 Mbit/s allalaadimiskiirust ja 5,7 Mbit/s ülelaadimiskiirust pakkuvat M-Interneti teenust," ütles Andrus Kaarelson. „EIisa on ainus operaator Eestis, kes pakub nimetatud tippkiirusi kolmveerandis Tallinna ning kahes kolmandikus Eestimaa tugijaamadest." Lähikuudel hakkab M-Interneti kasutajatele tippkiirusi pakkuma kogu Elisa 3,5G võrk.

Projekti käigus rajas Elisa Haapsalu linna neli 3,5G tugijaama, investeerides võrgu rajamisse ligi 3,5 miljonit krooni.

Mobiilse Interneti leviala toob Haapsalu inimesteni kiire ja soodsa mobiilse koduinterneti ning kõikide kolmanda põlvkonna 3,5G teenuste kasutamise võimaluse. Elisa kvaliteetne võrk tagab klientidele ka väga hea siselevi hoonetes.

Elisa pakub oma klientidele võimalust kasutada M-Internetti soodsa kuutasuga. Näiteks Elisa paketiga M-Internet 549 saab inimene tasuta netipulga, soodsa hinnaga sülearvuti ning piiramatu kasutusega ja maksimaalse kiirusega mobiilse interneti teenuspaketi.

Eesti suurimat 3,5G leviala omav Elisa on mobiilse Interneti levialaga katnud juba 13 Eesti linna: Haapsalu, Tallinna, Tartu, Pärnu, Rakvere, Jõhvi, Paide, Maardu, Paldiski, Keila, Sindi, Elva ja Saue. Samuti on 3,5G levialaga kaetud kogu Tartumaa, suur osa Harjumaast ning Paide ja Pärnu lähiümbrused.

3,5G ehk HSDPA tehnoloogial põhinev võrk lubab kuni 14,4 Mbit/s allalaadimiskiirust ja 5,7 Mbit/s ülelaadimiskiirust pakkuvat M-Interneti teenust. 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.