Elisa klientide arv kasvas kolmandas kvartalis 12 000 kliendi võrra

23.10.2009

Elisa klientide arv kasvas tänavu kolmandas kvartalis möödunud aasta sama ajaga võrreldes 12 000 kliendi võrra, ulatudes 2009. aasta kolmanda kvartali lõpus 354 300 kliendini.

 „Elisa poolt aasta alguses valitud strateegiline suund - pakkuda klientidele täissideteenust, on ennast igati õigustanud, sest inimesed on aru saanud kui mugav on võtta kõik sidelahendused ühe operaatori juurest," sõnas Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen.

„Suureks plussiks on ka hind, sest Elisa täissidepaketid on erakliendile konkurentidega võrreldes rohkem kui poole odavamad ning võimaldavad nii Interneti püsiühendust, tavatelefoni kui ka mobiili teenuseid," ütles Sami Seppänen. Ärikliendi pakettides pakub Elisa lisaks telefoni- ja netiühendusele ka e-posti teenust ja kodulehemajutust.

Elisa Eesti käive oli 2009. aasta kolmandas kvartalis 358,5 miljonit krooni, langedes võrreldes eelmise aasta sama ajaga 14,6%. Elisa EBITDA ulatus 34%-ni.

Elisa Eesti juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa kasvuveduriks jätkuvalt täissidelahendused. „Väga hästi on vastu võetud ka uus mobiilne sotsiaalne võrgustik Pling!, mis võimaldab sõpruskondadel omavahel tasuta suhelda nii veebis kui mobiilis. Plingiga on liitunud juba 15 000 kasutajat," sõnas Andrus Hiiepuu.

Elisa on jätkanud investeerimist levialade arendamisse, tugevdades nii oluliselt ettevõtte võimalusi pakkuda täissideteenuseid üle terve riigi. „Kvaliteetse kõnelevi, mobiilinterneti ja Interneti püsiühenduse tagamiseks oleme jätkanud suuremahulisi investeeringuid 3,5G, 2G ja DSL võrkudesse," ütles Andrus Hiiepuu.

Tänaseks on Elisa mobiiliinternetti võimaldava 3,5G võrguga katnud 12 linna, Tartu maakonna ning pakub 3,5G levi osaliselt ka Harjumaal ning Paide ja Pärnu lähiümbruses. Parima kõneleviga on kaetud 11 Eesti linna ning Interneti püsiühenduse levialad on Elisa rajanud Tallinnasse, Pärnusse, Maardusse, Harjumaale Tabasallu, Viimsisse ja Harkusse ning osaliselt katnud Tartu linna.

Elisa mobiilse interneti levialad (3,5G): Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Jõhvi, Paide, Maardu, Paldiski, Keila, Sindi, Elva ja Saue, Tartumaa, osa Harjumaast ning Paide ja Pärnu lähiümbrus.

Elisa parimad kõnelevi levialad (2G): Tallinn, Kohtla-Järve, Tartu, Pärnu, Võru, Otepää, Valga, Viljandi, Narva, Sillamäe ja Jõhvi. 

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.