Elisal on ülikiire koduinternet nüüd kogu Pärnu linnas

24.08.2009

Tänasest pakub Elisa pärnakatele ülikiiret Internetiühendust kaablivõrgu kaudu kogu Pärnu linnas ning konkurentidega võrreldes poole soodsamaid teenusehindasid.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul pakub Elisa tänasest Pärnus kodudesse ja kontoritesse internetiühendusi kiirusega kuni 24 megabitti sekundis. „Kiire Internetiühendus annab pärnakatele võimaluse kasutada internetiühendust korraga rohkem kui ühe arvutiga, alla laadida suuremahulisi pildi- või videofaile ning kasutada mugavalt erinevaid suhtlusteenuseid," ütles Andrus Hiiepuu. „Pakutava internetikiiruse juures toimivad suurepäraselt ka interaktiivsed mängud, mida noored meeleldi kasutavad."

Mullu detsembris kattis Elisa Kodu- ja Kontoriinternetiga Pärnus Rannarajooni, Vana-Pärnu, Ülejõe, Rääma, Papiniidu, Mai, Raeküla, Lodja ning osa Pärnu kesklinnast. Tänasest on Elisa Internetiga kaetud ka ülejäänud Pärnu piirkonnad, erandiks on vaid  Saare piirkond, kus käib detailplaneeringu kinnitamine. Lisaks pakub Elisa kuni 2 megabitti sekundis kiirusega kodu- ja kontoriinternetti ka Pärnu maakonnas.

Andrus Hiiepuu sõnul on Pärnu elanike jaoks suureks plussiks, et nad saavad kõik sideteenused: mobiili, tavatelefoni ja interneti, tellida ühelt operaatorilt. „Selle aasta algusest turule toodud uudsed täissidepaketid lubavad meie erinevate kliendigruppide sidekulusid kokku hoida kuni 50%. Näiteks täissideteenuseid kasutava Elisa kliendi jaoks on koduinterneti ühendus väga soodsa hinnaga või koguni tasuta," ütles Andrus Hiiepuu.

Tasuta koduinternetti pakub Elisa paljude tava- ja perepakettide puhul, kus andmesidekiirus on 5Mbit/s. Seda näiteks pakettide Elisa 500, Elisa 1000, Elisa Pere 500, Elisa Pere 1000 ja Elisa Pere 2000 puhul. Kui klient valib sama perepaketi ja andmesidekiiruse 15Mbit/s, siis on koduinterneti kuutasu hinnaks 99 krooni.

Lepingu sõlmimiseks tuleb kliendil pöörduda Elisa Pärnu esindusse või helistada Elisa klienditeenindusse numbril 6 600 600. Ühendus luuakse kliendile kuni kolme nädala jooksul.

Elisa pakub kodu- ja kontoriinternetti Pärnus, Tallinnas ning Harjumaal Tabasalus, Viimsis ja Harkus.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.