Elisa fotokonkursi võit läks Hiiumaale

21.07.2009

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse ja Elisa ühise laulu- ja tantsupeo teemalise fotokonkursi võitis Agne Ruben Hiiumaalt.

Esikoha pälvinud Agne Rubeni võidufoto kogus Elisa kodulehel kolme nädala jooksul enim hääli ning jäädvustas hetke laulu- ja tantsupeo tule teekonnast „TuleTulemine" Kärdlas. Teisele kohale jäi napilt foto, kus laulu- ja tantsupeo külaline pildistas üles momendi president Toomas Hendrik Ilvesest, kes kuulab koos oma tütrega laulupeo teisel kontserdil rahvuslikke laulusid.

Agne Rubeni võidufoto:

 

Agne Ruben sai Elisalt auhinnaks kirjukaanega Lenovo sülearvuti. Võidufoto autor valis oma rüperaali kaunistama Urvaste kihelkonna seeliku triibustiku. Lisaks avaldatakse võitja foto laulu- ja tantsupeo tänualbumis.

Elisa ja Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse fotokonkursil osales rekordiline arv piltnikke - kokku saadeti Elisale 740 fotot. Fototabamused kajastasid meeleolukaid hetki laulu- ja tantsupeost. Piltidelt leiab väsinud tantsija puhkehetkel, näeb publiku ovatsioone laulupeo kontserdi ajal ning hetki lustakast rongkäigust.

Fotokonkursile saadetud piltidega saad tutvuda Elisa kodulehel

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.