Starman

Nüüd osa Elisast

Elisa ja Starman loovad uue aja telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtte

Elisa ja Starmani ühinemisega astume suure sammu edasi Eesti digitaalse meelelahutuse turul. Kahe hästi toimiva ja eduka ettevõtte sünergiast tekib uus juhtiv telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte, mis jääb kandma Elisa nime.

Ühinemise tulemusel kasvame ligi 1000 töötajaga suurettevõtteks, mis annab meile võimaluse pakkuda väga laia valikut mobiilside-, interneti- ja TV-teenuseid koos videolaenutuse ja järelvaatamisega, lisaks digilugejatele tuhanded e-raamatud Elisa lugemisrakenduses ja palju muud.

Rohkelt meelelahutus- ja kommunikatsioonivõimalusi meie klientidele

Tahame olla oma klientidest alati sammu võrra ees, et pakkuda teenuseid, millest alles vargsi unistatakse. Seetõttu töötame selle nimel, et viia Elisa ja Starmani praegused teenused täiesti uuele tasemele. Anname endast parima, et kõik ühinemisega seotud muudatused oleksid meie klientide jaoks positivsed.

Lisaks täna pakutavatele teenustele ja toodetele saab Elisa juurde seni Starmani poolt pakutud TV-paketid koos rohkem kui 170 telekanali, järelvaatamise, salvestamise ja videolaenutuse võimalustega. Samuti anname hoogu andmeside kiirustele - jätkame tööd 5G mobiilse interneti suunas ning tegeleme 10G kiirust võimaldava püsiühenduse väljaehitamisega.

Kuhu suunas me liigume?

Ideed sünnivad meid ümbritsevast. Tulevikutrendid näitavad, et tarbijate harjumused on muutumas - piirid hägustuvad, nutiseadmete ja korraga mitme ekraani kasutamine kasvab. See annab võimaluse uuteks innovaatilisteks telekommunikatsiooni- ja meelelahutusteenusteks.

Vaatame tulevikku

Me näeme, et tulevikus on nutiseadmed ja videosisu vaatamine mis tahes vormis omavahel väga tihedalt seotud. Telerivaatamine ei tähenda 21. sajandil enam ainult reaalajas ja diivanil suure liikuva pildi vaatamist - televisioon on kanda kinnitanud ka nutiseadmetes. Au sees on salvestamine ja järelvaatamine. Kasvutrendi näitavad nii mitmed maailmas tehtud uuringud kui meie enda kogemused.

Uuri lisaks!

Kui Sul tekkis lisaküsimusi, võta meiega ühendust telefonil 6 600 600 või saada kiri.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.