Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Eestis eelistatuim mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid, seadmeid ning uusi nutikaid internetiteenuseid näiteks nagu Elisa Raamat. Elisa teenused on kvaliteetsed, kuid samas kliendile taskukohase hinnaga. Teenuseid pakume nii era- kui ka ärikliendile. Oleme keskendunud klientidele interneti kasutamiseks parima võrgu loomisele. Juba täna on Elisal parim internetiteenus siseruumides – just seal, kus klient seda enim kasutab. Tahame olla mitu sammu ees klientide interneti kasutusvajadustest ning võimendame oma 4G internetivõrku kiires tempos. Lisaks on Elisas kaks toetavat üksust. Võrkude ja IT üksus tegeleb kvaliteetse võrgu ja it-lahenduste loomisega. Haldusüksus pakub aga teistele Elisa üksustele toetavaid funktsioone personalitöö, koolituste, controllingu ja raamatupidamise näol.

Ärifilosoofia

Missioon

Elamusi ja tootlikkust

Visioon

Esmaklassiline rahvusvaheline infokommunikatsiooni ja online teenuste pakkuja

Meie Väärtused

  • Kliendikeskne
  • Vastutustundlik
  • Uuenev
  • Tulemuslik
  • Koostöö

Elisa omanikuks on Soome suurimaid telekommunikatsiooni ettevõtteid Elisa Oyj. Elisa kohta saad lähemalt lugeda siit..

Elisa on sõlminud laiaulatusliku partnerluslepingu maailma suurima mobiilside operaatoriga Vodafone, et saaksime koos teenindada oma kliente üle terve maailma. Elisa on Vodafone klientide teenindajaks Eestis. Elisa kliendi esimeseks valikuks välisriikides on Vodafone või Vodafone partner-operaatori võrk. Elisa-Vodafone ühisteenused tunned ära ühislogo järgi, millel on nii Elisa kui ka Vodafone kaubamärk. Vodafone kohta saad lähemalt lugeda siit.

Elisa Eesti AS (www.elisa.ee) on Elisa kontserni osa ning turuliider Eestis telekomiteenustes erakliendi ja kõnekaardi segmendis. Samuti on Elisa juhtiv tasulise TV-teenuse ja suuruselt teine interneti püsiühenduse teenuse pakkuja Eesti turul. 1000 töötajaga suurettevõtte siht on saada suurimaks kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks Eestis. Elisa pakub kõikidele klientidele mobiilside, interneti püsiühenduse ja TV-teenuseid ning aitab ettevõtetel ja avalikul sektoril kasvatada efektiivsust ja turvalisust võrgu- ja IT infrastruktuurilahenduste abil. Elisa Eesti käive oli 2017. aastal 157,9 miljonit eurot.

Ostueetika koodeks

Ostueetika koodeksis kirjeldatakse Elisa Corporationi ja samasse kontserni kuuluvate äriühingute masinate, seadmete, tarkvara, süsteemi, materjali ja teenuste tarnijate eetilisi ja õiguslikke ülesandeid, kohustusi ja vastutust. Koodeks põhineb Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni (ILO) konventsioonides, Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) inimõiguste ülddeklaratsioonis, ÜRO äritegevuse ja inimõiguste juhtpõhimõtetes ning ÜRO lapse õiguste konventsioonis käsitletud rahvusvahelistel tööstandarditel.

Tutvu Elisa ostueetika koodeksiga siin

Read the code of ethical purchasing here

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.