Moodne rüütel

Meie aja rüütlitel pole küll odasid ega kilpe, aga soov oma südamedaami soosingut võita on endiselt au sees.

Vaata videot

Hoiame ühendust!

Iga jagatud emotsioon on olulisem kui me arvata oskame. Teinekord läheb tusatuju paremaks ainuüksi teadmisest, et keegi kusagil sinust hoolib. See teeb mured poole väiksemaks ja rõõmud kümme korda suuremaks.

Elisa on alati kohal, et hoida ühendust eriliste inimestega, olgu selleks siis klassi kõige ilusam tüdruk, ema, isa, vanaema, elukaaslane sõber või laps.

Iga jagatud emotsioon on olulisem kui me arvata oskame. Teinekord läheb tusatuju paremaks ainuüksi teadmisest, et keegi kusagil sinust hoolib. See teeb mured poole väiksemaks ja rõõmud kümme korda suuremaks. Elisa on alati kohal, et hoida ühendust eriliste inimestega, olgu selleks siis klassi kõige ilusam tüdruk, ema, isa, vanaema, elukaaslane sõber või laps.

Mis ühendab kaugel eemal töötavaid arste, ehitajaid, kontoritöölisi ja meremehi?

Koduigatsus, ja ennekõike soov oma lähedastega rohkem koos olla, nendega oma muresid ja rõõme jagada. Sest jagatud mure on poole väiksem, jagatud rõõm aga kahekordne. Elisa on alati kohal, et seda kõike sulle võimaldada.


Vaata nutipakette

Jõulude ajal lahenevad keerulised olukorrad lausa imeväel

Räägitake, et kõik hea tuleb ringiga tagasi. Aitad hädasolijaid ja kui ise kitsikusse satud, leiad kingikotist just selle ainsa kingi, mis kogu päeva päästab. Hakka või imedesse uskuma!


Vaata häid pakkumisi

Miks liituda Elisaga?

 • Alati väikesed arved

  Elisas suhtled alati parima hinnaga, nii kodus kui välismaal – sa ei maksa kunagi millegi eest põhjendamatult rohkem.

 • Alati head hinnad

  Nii kõned, sõnumid, internet kui ka nutiseadmed on sulle alati eriti soodsa kliendihinnaga. Lisaks saad alati osa suurest hulgast eripakkumistest.

 • Suur hulk kõne- ja nutipakette

  Meie paketid on koostatud vastavalt erinevate inimeste reaalsetele kasutusharjumustele. Oled rohkem rääkija või surfija – vali lihtsalt enda jaoks sobiv pakett.

 • Seadmetel alati 0 € intress ja 0 € sissemakse

  Tahvli, telefoni või arvuti saad kohe kätte ja väikseid osamakseid hakkad tasuma alates järgmisest kuust. Ilma igasuguse intressita.


Liitu Elisaga

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.