Hoiame ühendust!

Vaata videot

EUROOPAS KODUSE HINNAGA

Mäletad seda aega, kui Euroopas reisides ei julgenud suure arve hirmus perele ega sõpradele helistada, veel vähem pilte saata või Facebooki vaadata?

Õnneks on see aeg möödas. Elisa nutipakettides on Euroopas toimiv kiire internet, kõned ja sõnumid juba sees. Suhtle rahulikult – mingeid lisatasusid ei tule.

Mäletad seda aega, kui Euroopas reisides ei julgenud suure arve hirmus perele ega sõpradele helistada, veel vähem pilte saata või Facebooki vaadata? Õnneks on see aeg möödas. Elisa nutipakettides on Euroopas toimiv kiire internet, kõned ja sõnumid juba sees. Suhtle rahulikult – mingeid lisatasusid ei tule.

Moodne rüütel

Iga jagatud emotsioon on olulisem kui me arvata oskame. Teinekord läheb tusatuju paremaks ainuüksi teadmisest, et keegi kusagil sinust hoolib. See teeb mured poole väiksemaks ja rõõmud kümme korda suuremaks.

Elisa on alati kohal, et hoida ühendust eriliste inimestega, olgu selleks siis klassi kõige ilusam tüdruk, ema, isa, vanaema, elukaaslane sõber või laps.


Vaata nutipakette

Jõulude ajal lahenevad keerulised olukorrad lausa imeväel

Räägitakse, et kõik hea tuleb ringiga tagasi. Aitad hädasolijaid ja kui ise kitsikusse satud, leiad kingikotist just selle ainsa kingi, mis kogu päeva päästab. Hakka või imedesse uskuma!


Vaata häid pakkumisi

Miks liituda Elisaga?

 • Alati väikesed arved

  Elisas suhtled alati parima hinnaga, nii kodus kui välismaal – sa ei maksa kunagi millegi eest põhjendamatult rohkem.

 • Alati head hinnad

  Nii kõned, sõnumid, internet kui ka nutiseadmed on sulle alati eriti soodsa kliendihinnaga. Lisaks saad alati osa suurest hulgast eripakkumistest.

 • Suur hulk kõne- ja nutipakette

  Meie paketid on koostatud vastavalt erinevate inimeste reaalsetele kasutusharjumustele. Oled rohkem rääkija või surfija – vali lihtsalt enda jaoks sobiv pakett.

 • Seadmetel alati 0 € intress ja 0 € sissemakse

  Tahvli, telefoni või arvuti saad kohe kätte ja väikseid osamakseid hakkad tasuma alates järgmisest kuust. Ilma igasuguse intressita.


Liitu Elisaga

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.