Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
  • Antud teenus on aegunud.

Nutikalt piiramatud kõnepaketid

Kas oled kunagi mõelnud, et enam lihtsalt paremaks minna ei saa? Elisa on otsustanud pakkuda sulle üle mõistuse häid pakette, mis igasugused ootused ületavad. Nüüd saad ühe soodsa kuutasu eest piiramatult kõneminuteid ning piiramatult mobiilset internetti sinu nutitelefoni.

Käes on nutitelefonide aeg ja ühe hea kõnepaketi tunnuseks ei saa pidada enam ainult kõneminuti hinda. Usume Elisas, et inimesed peaksid üksteisega suhtlema lihtsalt ning soodsalt – ükskõik kas traditsioonilisi kõnekanaleid kasutades, või hoopis nutitelefoni erinevate rakenduste kaudu.

Ei ole tähtis, millises võrgus on su sõbrad või pereliikmed, soodsalt saad rääkida kõigiga. Valides 5.- kuutasuga paketi Nutikalt piiramatu 5, maksab kõneminut vaid 1 sent.

Veidi kõrgema kuutasuga (8.-) paketis Nutikalt piiramatu 8 räägid aga piiramatult kõigiga - Elisa võrgus võid rääkida nii palju kui jaksad, selle eest sentigi juurde maksmata. Teistesse võrkudesse helistamisel kehtib mõistliku kasutamise põhimõte, millega saad tutvuda allpool.

Mõlemal juhul saad oma nutitelefoniga kasutada piiramatus mahus mobiilset internetti (andmeside allalaadimiskiirus kuni 1 Mbit/s) ning kõikide pereliikmetega saad suhelda veel eriti soodsalt – kõik kõned on nutikate pereliikmete vahel täiesti tasuta!

Juhul kui sinu nutitelefon on keskmisest võimekam, siis pakume samasugust lahendust ka veidi kiirema andmeside allalaadimiskiirusega (kuni 3,5 Mbit/s) – sellisel juhul tee oma valik Nutikalt piiramatu 10 ja 15 vahel.

Uute pakettidega saavad liituda kõik soovijad, nii Elisa uued kui ka praegused kliendid!