Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Antud teenus on aegunud.

Nutikalt piiramatud kõnepaketid

Kas oled kunagi mõelnud, et enam lihtsalt paremaks minna ei saa? Elisa on otsustanud pakkuda sulle üle mõistuse häid pakette, mis igasugused ootused ületavad. Nüüd saad ühe soodsa kuutasu eest piiramatult kõneminuteid ning piiramatult mobiilset internetti sinu nutitelefoni.

Käes on nutitelefonide aeg ja ühe hea kõnepaketi tunnuseks ei saa pidada enam ainult kõneminuti hinda. Usume Elisas, et inimesed peaksid üksteisega suhtlema lihtsalt ning soodsalt – ükskõik kas traditsioonilisi kõnekanaleid kasutades, või hoopis nutitelefoni erinevate rakenduste kaudu.

Ei ole tähtis, millises võrgus on su sõbrad või pereliikmed, soodsalt saad rääkida kõigiga. Valides 5.- kuutasuga paketi Nutikalt piiramatu 5, maksab kõneminut vaid 1 sent.

Veidi kõrgema kuutasuga (8.-) paketis Nutikalt piiramatu 8 räägid aga piiramatult kõigiga - Elisa võrgus võid rääkida nii palju kui jaksad, selle eest sentigi juurde maksmata. Teistesse võrkudesse helistamisel kehtib mõistliku kasutamise põhimõte, millega saad tutvuda allpool.

Mõlemal juhul saad oma nutitelefoniga kasutada piiramatus mahus mobiilset internetti (andmeside allalaadimiskiirus kuni 1 Mbit/s) ning kõikide pereliikmetega saad suhelda veel eriti soodsalt – kõik kõned on nutikate pereliikmete vahel täiesti tasuta!

Juhul kui sinu nutitelefon on keskmisest võimekam, siis pakume samasugust lahendust ka veidi kiirema andmeside allalaadimiskiirusega (kuni 3,5 Mbit/s) – sellisel juhul tee oma valik Nutikalt piiramatu 10 ja 15 vahel.

Uute pakettidega saavad liituda kõik soovijad, nii Elisa uued kui ka praegused kliendid!

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.