Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud teenus on aegunud.

Nutikalt piiramatu 5 ja 11

Need on nutikad paketid, mis sisaldavad ühe soodsa kuutasu eest kõneminuteid, tekstisõnumeid ja mobiilset internetti. Nende pakettidega saavad liituda kõik soovijad – nii Elisa praegused kui ka uued kliendid.

 • Nutikalt piiramatu 5

  Kasutajale, kes soovib ühe kuutasu eest saada nii soodsa kõneminutihinna, 100 tekstisõnumit kui ka natuke internetti.

  0.01 €/min

  100 SMS**

  kuni 1 Mbit/s

  kuni 0,38 Mbit/s

  Piiramatu maht

  5
  kuus

 • Nutikalt piiramatu 11

  Neile, kes hindavad kiiret internetti ja seda, et ühe kuutasu sees saab rääkida 1000 minutit ja saata 500 tekstisõnumit.

  1000 kõneminutit*

  500 SMS**

  kuni 3,5 Mbit/s

  kuni 1 Mbit/s

  Piiramatu maht

  11
  kuus

* Eesti-sisesed kõned (nii hääl- kui ka videokõned) kõikide Eesti operaatorite võrkudesse, välja arvatud eritariifsed võrgud ja numbrid, millele kehtib eraldi hinnakiri. Paketis ettenähtud kõneminutite täitumisel on iga järgneva kõneminuti hind 0,01€.

** Eesti-sisesed SMSid kõikide operaatorite võrkudesse. Paketis ettenähtud sõnumite täitumisel on iga järgneva SMSi hind 0,01€.

 • Kõnedele ei lisandu kõnealustustasu.
 • Kõneaega arvestatakse 1 sekundi täpsusega.
 • Kõik Nutikalt Piiramatu paketid on numbripõhised ehk üksikpaketid, st igale numbrile kehtib oma kuutasu. Kui ühel koondarvel (ühe inimese nimel ja ühe kliendinumbriga) on mitu Nutikalt Piiramatu paketti, suhtlevad nende mobiilinumbrite kasutajad omavahel piiramatult tasuta, st nende omavahelised häälkõned on piiramatus koguses tasuta.
 • Kui lisaks helistamisele ja SMSide saatmisele tarbitakse ka teisi teenuseid, võetakse nende eest tasu teenuse hinnakirja kohaselt ja nende teenuste maksumus lisandub kuutasule.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.