Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
  • Antud teenus on aegunud.

Nutikad kõnepaketid

Spetsiaalselt nutitelefoni kasutajatele mõeldud kõnepaketid, mis sisaldavad nii kõne- kui ka andmesideteenuseid.

Pilt

Nutikad paketid on kuutasuga üksikpaketid, mis on mõeldud eelkõige nutitelefoni kasutajale, kuna nutitelefonis on ühendatud kaks tänapäeval olulist suhtluskanalit – kõnelemine ja internetis surfamine.

Paketiga saab internetis surfata mahupiiranguta ja kõneminut kõikide Eesti operaatorite võrkudesse maksab kõigest 4 senti. Ja kuna nutitelefoniga on SMS-sõnumite saatmine niivõrd lihtne ja mugav, siis sisaldavad nutipaketid nüüd ka lisatasuta SMSe. Paketi Elisa Nutikas 5 kasutaja ei pea sentigi juurde maksma esimese 100 saadetud SMSi eest ning Elisa Nutikas 10 puhul sisaldub neid paketis juba tervelt 300.

Paketis Elisa Nutikas 5 kehtib numbripõhine kuutasu 5.-. Selle eest saab kasutada oma mobiiltelefoni kaudu veebis surfamiseks piiramatus mahus mobiilset internetti (andmeside allalaadimiskiirus on kuni 1 Mbit/s) ning kõneminuti hind kõikide Eesti operaatorite võrkudesse maksab ainult 4 senti. Kõnehinnale ei lisata kõnealustustasu ning kõneaega arvestatakse alati 1 sekundi täpsusega. Lisaks saab igas arveldusperioodis saata ilma lisanduva tasuta 100 SMSi (kõikide Eesti operaatorite võrkudesse).

Elisa Nutikas 10 on samuti numbripõhise kuutasuga (10.-) pakett, mis on mõeldud nõudlikumale kasutajale. Mobiilse andmeside allalaadimiskiirus on kuni 3,5 Mbit/s ja paketiga liitujale kehtivad parimad nutitelefoni pakkumised! Kõikide Eesti operaatorite võrkudesse saab helistada hinnaga 4 senti minut. Ka sellel paketil ei ole kõnealustustasu ning kõneaega arvestatakse 1 sekundi täpsusega. Lisaks saab igas arveldusperioodis saata lisatasuta 300 SMSi (kõikide Eesti operaatorite võrkudesse).

Paketi kõneminuti hind ei kehti eritariifsete võrkude ja numbrite puhul, mille hinnakirjaga on võimalik tutvuda siin.

Hea teada!

Juhul kui on soov kasutada mobiilset internetti mõne muu kõnepaketiga (näiteks soovib kogu pere kasutada mõnda Elisa perepaketti), siis täpsem info MiNT Mobiilis lisateenuste kohta on siin. Lisateavet erinevate võimaluste kohta saad klienditeeninduse telefonilt 6 600 600 või lähimast Elisa esindusest.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.