Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud teenus on aegunud.

MiNT roamingu päevapilet

 • Antud pakkumine on aegunud.

Teenuse hinnakiri

Regioon Päevapileti hind Päevapileti andmemaht
Regioon 1 5 € 150 MB
Regioon 2 5 € 150 MB
Regioon 3 10 € 150 MB

Esimese regiooni riigid:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari ning Norra, Island, Gibraltar, Ahvenamaa , Liechtenstein ja Fääri Saared (alates 01.01.2016).

Teise regiooni riigid:

Venemaa, Ameerika Ühendriigid.

Kolmanda regiooni riigid:

Austraalia, Hiina, Hong-Kong, Indoneesia, Jaapan, Lõuna-Korea, Macau, Malaysia, Sri-Lanka, Tai, Taiwan, Valgevene, Ukraina, Kanada, Türgi, Iisrael, Gruusia, Armeenia, Kasahstan, Usbekistan, Tadžikistan ja Araabia Ühendemiraadid.

Teenuse tingimused

 1. Päevapilet rakendub automaatselt klientidele, kes kasutavad mobiilset internetti Regioonis 1, Regioonis 2 või Regioonis 3;
 2. Päevapilet ei rakendu automaatselt juhul, kui klient kasutab mõnda MiNT roaming paketti või klient kasutab mobiilset internetti Regioonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukites. Regioonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukistes arvestatakse mobiilse interneti tarbimist mahupõhiselt. Roaming interneti hinnakirjaga saad tutvuda siin.
 3. Päevapiletiga saab Regioonis 1 ja Regioonis 2 ühes kalendripäevas kasutada 5 € eest 150 MB internetti ning Regioonis 3 10 € eest 150 MB internetti.
 4. Kui interneti kasutus Regioonis 1 või Regioonis 2 on väiksem kui 20,83 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 0,24 €, 1 KB sammuga).
 5. Kui interneti kasutus Regioonis 3 on väiksem kui 6,66 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 1,50 €, 1 KB sammuga).
 6. Kui kalendripäeva põhine andmesidemaht täitub, piiratakse interneti kasutamist kuni kalendripäeva lõpuni.
 7. Elisa teavitab klienti andmesidemahu täitmisest ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kasutaja mobiilinumbrile.
 8. Andmemahu täitumisel on võimalik juurde tellida lisa andmemahtu. Loe täpsemalt lisa andmemahu tellimise ja tingimuste koht siit.
 9. Päevapilet kehtib1 kalendripäev. Päevapileti kehtivus lõppeb Eesti aja järgi 00:00.
 10. Päevapilet on regiooni põhine. Näide: Kui maanduda hommikul Vantaa lennuväljal Soomes (regioon 1) ning kasutada 70 MB andmesidet ning lennata edasi Gruusiasse (regioon nr 3), kus kasutada 100 MB, siis päevane andmesidekulu sel kalendripäeval on 5 + 10 = 15 €.
 11. Regiooni või kalendripäeva vahetudes (Eesti aja järgi) rakendub automaatselt uus Päevapilet.
 12. Elisal on õigus Päevapileti tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 13. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.