• Antud pakkumine on aegunud.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 9.25 €
Äri XS 4.80 €
Kuutasu kokku 14.05 €
Osta

Soodushind 222 €Tavahind 307 €

Elegantse disainiga Huawei P8 Lite’i mugavalt hallatav 13 MP kaamera jäädvustab olulised hetked teravalt, värvirohkelt ja tõetruult ka valgusvaestes tingimustes. Tänu heale audiokvaliteedile naudid muusikat selgemalt ja nüansirohkemalt otse telefoni kõlaritest. Tõeliselt kiire andmeside naudingut pakuvad võimas 4G ühendustugi ja antenn.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 18.00 €
Äri XS 4.80 €
Kuutasu kokku 22.80 €
Osta

Soodushind 432 €Tavahind 525 €

Huawei P8 pilkupüüdev metallkorpus on kvaliteetne ja elegantselt õhuke. Suurepärast vaatamis- ja käsitsemismugavust pakub äärmiselt detailirohke 5,2-tolline ekraan. Ka valgusvaeses keskkonnas jäädvustad selged ja teravad pildid 13 MP põhikaameraga, mis on varustatud RBGW-sensori ja optilise stabilisaatoriga. Kõrgetasemeline jõudlus hoiab telefoni töös ka kõige mahukamate toimingute ajal.

Miks osta nutitelefon Elisast?

  • 0% intress
  • Parim internet äppide kasutamiseks
  • 0 € sissemakse
  • Maksimaalse kiirusega mobiilne internett

Anna telefonile elu 4G äripaketiga!

4G telefon ja 4G äripaket on parim võimalik kooslus. Vali oma uue äriklassitelefoni juurde endale sobivate omadustega äripakett, mis tagab alati maksimaalse kiirusega mobiilse interneti. Nii oled alati kolleegidele ja klientidele kõikjal kättesaadav ning ka ise alati infovoos – loed veebist värskeid uudiseid ja e-posti ning täiendad oma kalendrit sõltumata asukohast. NB! Elisa internetikiirust ei piira.

Äripakette on valikus viis ja nende seast leiab sobiliku iga ettevõte: kas suhtled tihedalt partneritega välisriikides või kasutad internetti esmajoones meilide lugemiseks või vajad hoopis mahukate failide üleslaadimiseks kiiret ühendust? Loe äripakettide kohta lähemalt ja kasuta mugavalt slaidereid, et selgitada välja sulle kasulikem pakett.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.