• Antud pakkumine on aegunud.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse 23 €
Nutipakett alates 7.2 €
Kuutasu kokku 30.2 €
Osta

Soodushind 552 € Tavahind 686€

Sony Xperia X telefoni disain on kaunis ja tagaosa metalne. Käepärase suurusega seade sobib üllatavalt mugavalt igas suuruses kätte. Tänu kiirele reageerimisele ja objekti järgivale fookusele jäädvustab kvaliteetne 23 MP kaamera selgelt ja teravalt ka aktiivseimad hetked. Andmeid hoiab turvaliselt kaitstuna kiire ja täpne sõrmejäljelugeja.

*Hind kehtib kui kasutad enda mobiilinumbriga nutipaketti või mobiilse interneti lisateenust, mille kuutasu on vähemalt 7.2 eurot.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse 16.6 €
Nutipakett alates 12 €
Kuutasu kokku 28.6 €
Osta

Soodushind 399 € Tavahind 469 €

Sony Xperia Z5 Compact mahub taskusse ja on ühe käega hästi hallatav. Pilkupüüdev kujundus ning raugematu jõudlus vee- ja tolmukindlas korpuses. Iga jäädvustatud pilt ja video on selge, särav ja detailne, sest erakordse kvaliteediga 23 MP kaamera kaadrid lisavad värvi isegi halli päeva ja valgust pimedasse õhtusse. Mugav ja turvaline sõrmejäljeandur tunneb ära sinu puudutuse ja keelab sissepääsu võõrale.

*Hind kehtib kui kasutad enda mobiilinumbriga nutipaketti või mobiilse interneti lisateenust, mille kuutasu on vähemalt 12 eurot.

elisa roaming

Sony metsa, merele, tööle ja reisile

Sony telefonid on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks kõikjal: kodus, reisil, matkal ja isegi merel. Need aitavad jäädvustada kõiki elamusi fotoaparaadiga võrdväärsel tasemel ja näiteks liikuvate objektide puhul isegi paremini. Nagu öeldud, sobivad Sony telefonid hästi reisikaaslaseks: uus akutehnoloogia võimaldab telefoni kasutada ühe laadimisega kaks päeva järjest ning veekindlad mudelid töötavad hästi ka keerulistes ja märgades oludes.

Elisas ei pea sa oma uuele Sony telefonile midagi juurde maksma – osamaksetele kehtib 0-intress. See tähendab, et kokku tasud täpselt telefoni hinna, mitte sentigi rohkem.

Euroopas suhtled nüüd sama soodsalt kui Eestis!

Kõrged kõnehinnad Euroopa-reisil on minevik. Elisaga saad nüüd Euroopa Liidu piires helistada Eesti numbritele ja seal kõnesid vastu võtta tavalise Eesti hinnaga igas kuus 60 minuti ulatuses.

Kui oled näiteks kolleegidega tööreisil Barcelonas, siis kehtib Eesti-sisene hind nii omavahel suheldes kui ka Eestis viibiva perega või Soomes reisiva töökaaslasega rääkides.

samsung gear vr

Miks osta nutitelefon Elisast?

  • 0 intress
  • Parim internet äppide kasutamiseks
  • 0 € sissemakse
  • Parim 4G siselevi

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.