Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Reisid sageli välisriikides ja soovid kasutada kõnede ja SMS-ide jaoks soodsamat hinda. Elisa Vagabondi lisateenusega helistad ja saadad sõnumeid tavalistest rändlushindadest soodsamalt.

Euroopa Liidu (EL) riikides (lisaks Lichtensteinis, Norras ja Islandil) on väljahelistatud ja vastuvõetava kõneminuti ning saadetud SMS-i tavahind 40% soodsam. Kõnede soodushind hakkavad kehtima peale seda, kui Su kõnepaketis olevad 60 tasuta rändluskõnede minutit on ära kasutatud. SMS-ile kehtib Vagabondi hind kohe.

Teiste Vagabondi riikide (Ameerika Ühendriigid (operaatorite AT&T ja T-Mobile võrgus), Šveits (Swisscomi võrgus), Venemaa, Ukraina (Kyivtari (alates 25.05.2016) ja Lifecell võrgus) ning Valgevene (Life’i võrgus) hinnasoodustus on tavahindadest 40–80%.

Elisa Roaming lisateenused välismaal töötamiseks

Elisa Roaming tagab välismaal töötades alati soodsa andmeside. Kui 60 tasuta roaming-kõneminutit kulutatud, tuleb appi Vagabond lisateenus, millega on kõned ja sõnumid välismaal 40% odavamad.

Paketid ja hinnad

LisateenusKuutasuHelistatud kõne €/minVastuvõetud kõne €/minutSMS €/tk
ELi riikides, Lichtensteinis, Norras ja Islandil5,00€0,03€/min0,006€/min0,012€/tk
Teistes Vagabondi riikides 0,15€/min0,04€/min0,045€/tk

Hindadele lisandub käibemaks.

Mobiilse interneti kasutamiseks välismaal soovitame kasutada internetipiletit. Internetipiletite valikuga on lähemalt võimalik tutvuda siin.

Soodsate Vagabondi hindade kasutamiseks astu läbi lähimast Elisa esindusest, helista meie äriklienditeenindusele telefonil 6 600 620 või aktiveeri lisateenus Elisa iseteeninduses.

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Oma kuulimiidi määrad ise

Vaikimisi on sinu kalendrikuu limiidiks määratud 50€ +km. See tähendab, et sellest suuremaid mobiilse interneti andmesidearveid sa endale kogemata tekitada ei saa. Oma limiiti saad vastavalt vajadusele ise suuremaks või väikesemaks sättida – kõige mugavam on limiite muuta Elisa iseteenindusbüroos.

Mahuteavitused SMSiga

Selleks, et interneti kasutamine ootamatult kulukaks ei kujuneks, teavitame sind SMSiga 80% ja 100% limiidi täitumisest. Limiidi täitumise järel saad ise otsustada, kas soovid andmemahtu juurde osta või mitte – vajalikud juhised leiad mahuteavitustega SMSidest.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.