Põhisisu algus
MultiSIM teenuse tingimused ja lisainfo
Tehnilised tingimused Pärast teenuse aktiveerimist/muudatust peab seadmed taaskäivitama. SMSid toimetatakse kohale ainult peamisele SIM-kaardile. Kõnede suunamist teisele numbrile saab aktiveerida ja deaktiveerida ainult seadmest. Iseteeninduses ei ole võimalik seda toimingut teha. Kõnekoputuse aktiveerimine on võimalik ainult seadmest. Iseteeninduses ei ole võimalik seda toimingut teha. Peamine SIM-kaart ja lisa SIM-kaardid omavahel helistada ei saa. MultiSIMi teenusega saab kasutada nii füüsilisi kui ka elektroonilisi (eSIM) kaarte. MultiSIMi ei saa kasutada koos teenusega Elisa Ring, Topeltnumber, Mobiilne Kontoritelefon. MultiSIMi puhul ei toimi Üritatud kõne teavituse funktsioon. Mobiil-ID kasutamine on võimalik vaid põhiSIMilt ning teenust toetava SIM-kaardiga. Teenuse toimivus välisvõrkudes sõltub võrguoperaatorist. Elisa Eesti AS ei garanteeri teenuse täielikku toimivust välisvõrkudes. Arvelduse tingimused:
Toiming Maksumus, euro MultiSIM aktiveerimine 3,00 € MultiSIM kuumakse - 1 lisa SIM-kaart 3€ MultiSIM kuumakse - 2 lisa SIM-kaarti 7€ MultiSIM kuumakse - 3 lisa SIM-kaarti 12€ Kõned/sõnumid/andmeside tarbimine Arvestatakse põhiSIM-kaardi paketi alusel
Hindadele lisandub käibemaks. Tegemist on numbripõhise lisateenusega. Teenuse aktiveerimisel ja lõpetamisel arvestatakse kuutasu proportsionaalselt. Kõnede eristusel ei eristata, millise kaardiga tarbimiskirje oli tehtud. Teenuse tingimused: Apple Watch nutikellale saab teenuse vormistada vaid kasutaja ise läbi iPhone’i rakenduse Watch. Teenuse tellimine Apple Watch’i nutikellale on vaikimisi avatud kõikidele Elisa mobiilitelefoni kasutajatele. MultiSIMi teenus on mõeldud ühe kasutaja mitmele seadmele – nutikellale, lisatelefonile, autotelefonile jms. Teenuse vormistamine on võimalik ainult aktiivsele numbrile.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!