• Antud pakkumine on aegunud.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 6,25 €
Teenus alates 4G paketist
Äri XS
4,80 €
Kuutasu kokku 11,05 €
Osta

Soodushind 150 €Tavahind 226 €

Samsung Galaxy Grand Prime on kaunis, kompaktne ja käepärase suurusega võimekas nutitelefon.

Suure eraldusvõimega kaameraga jäädvustad oma tähtsad hetked selgelt ja teravalt ning tänu kiire 4G andmeside toele saad fotosid alati lähedastega jagada, hoolimata oma asukohast. Suurema jõudluse ja parema kasutusmugavuse nimel sisaldab telefoni tarkvara hulgaliselt kasulikke funktsioone.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 12,42 €
Teenus alates 4G paketist
Äri S
9,60 €
Kuutasu kokku 22,02 €
Osta

Soodushind 298 €Tavahind 376 €

Samsung Galaxy A5 on juba legendaarseks saanud pilkupüüdvalt õhuke üleni metallist nutitelefon, mis on kaalult kerge ja sobib oma funktsioonidelt ka nõudlikule kasutajale.

Tipptasemel värvirohke ekraan koos 13 MP tagakaamera ja 5 MP esikaameraga tähendab suurepäraseid videokõnesid ja pildistamist. Rõõmu teeb 2 GB vahemälu ja võimas protsessor, tänu millele vaatad filme sujuvalt ning allalaadimine kulgeb kiiremini kui teiste telefonidega.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 24,50 €
Teenus alates 4G paketist
Äri S
9,60 €
Kuutasu kokku 34,10 €
Osta

Soodushind 588 €Tavahind 744 €

Samsung Galaxy S6 on ainulaadne klaasi ja metalli sulam ning veel muljetavaldam on selle seadme sisu – paljude meelest ongi see tänavune parim nutitelefon!

Esi- ja tagakaamera eraldusvõimet on täiustatud ning pildistamisnupp lülitab kaamera tööle hetkega. Telefoni laadid välkkiirelt ja juhtmeta, kasutades innovaatilist laadimispatja. Uus „Smart Manageri“ rakendus jagab põhjalikku infot aku seisundi, mälu, turvalisuse ja muu kohta ning funktsiooniga „Quick Check“ saad jõudlust soovi korral suurendada ainsa puudutusega.

Miks osta nutitelefon Elisast?

  • 0% intress
  • Parim internet äppide kasutamiseks
  • 0 € sissemakse
  • Maksimaalse kiirusega mobiilne internett

Anna telefonile elu 4G äripaketiga!

4G telefon ja 4G äripaket on parim võimalik kooslus. Vali oma uue äriklassitelefoni juurde endale sobivate omadustega äripakett, mis tagab alati maksimaalse kiirusega mobiilse interneti. Nii oled alati kolleegidele ja klientidele kõikjal kättesaadav ning ka ise alati infovoos – loed veebist värskeid uudiseid ja e-posti ning täiendad oma kalendrit sõltumata asukohast. NB! Elisa internetikiirust ei piira.

Äripakette on valikus viis ja nende seast leiab sobiliku iga ettevõte: kas suhtled tihedalt partneritega välisriikides või kasutad internetti esmajoones meilide lugemiseks või vajad hoopis mahukate failide üleslaadimiseks kiiret ühendust? Loe äripakettide kohta lähemalt ja kasuta mugavalt slaidereid, et selgitada välja sulle kasulikem pakett.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.