• Antud pakkumine on aegunud.

Suvealguse eripakkumine: Microsoft Lumia

Lumia 640 nutitelefon on juuni keskpaigani Elisas müügil Eesti kõige soodsama hinnaga – kõigest 174 €. Tule Elisa esindusse ja veendu Lumia headuses oma silmaga!

Microsoft Lumia 640 on parima hinnaga kvaliteetne nutitelefon, mille 5-tollisel ekraanil on mugav kasutada e-postkasti ja vaadata videoid. 8-megapikslise kaameraga jäädvustad kauneimad hetked vaevata.

Vali telefonile juurde äripakett Äri XS ning saad ühe soodsa kuutasu eest 4G interneti, kõned ja sõnumid! See pakett sobib kliendile, kes kasutab oma nutitelefoni peamiselt kõnede, SMSide ja e-kirjade saatmiseks ning surfab vahel internetis.

Telefonist lähemalt

Ühenduse lood lihtsasti – sama Windows igas seadmes!

Kui kasutad oma süle- või lauaarvutis Windows’i tarkvara ja MS Office’i programme, on just Microsoft Lumia nutitelefon parim valik. Tänu samale tarkvarale saad hallata ja muuta oma kalendrit, faile ja projekte nii arvutis kui ka nutiseadmes.

Turvalisus on tähtis igale ettevõttele. Lumia telefoni kasutajana võid olla rahulik, et ärisaladused ei leki, sest Microsoft hoolitseb infoturbe eest ühtmoodi kindlalt Su arvutis ja telefonis.

Microsoft Lumia seadmete kasuks räägib veel mitu tegurit. Infovahetus Windowsil põhineva IT-taristuga on turvaline ja mugav ning kaardirakendus aitab sul leida õige teekonna ilma, et oleksid telefoniga internetis.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.