• Antud pakkumine on aegunud.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 25,50 €
Alates 4G paketist Äri S 9,60 €
Kuutasu kokku 35,10 €

Telefoni ostmiseks pöördu Elisa esindusse või helista 6 600 620.

Soodushind 612 €Tavahind 824 €

Samsung Galaxy S6 iseloomustuseks sobivad sellised märksõnad nagu ainulaadne klaasi ja metalli sulamiga korpus, Super AMOLED ekraan ja 16 MP tagakaamera. Kui lisada vaid mõni oodatud funktsioonide näide – välkkiire juhtmevaba laadimine ja mugav sõrmejäljelugeja –, mõistad, et tegu on esindusliku äriklassi nutitelefoniga. Loe seadme kohta lähemalt.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 10,38 €
Alates 4G paketist Äri XS 4,80 €
Kuutasu kokku 15,18 €

Telefoni ostmiseks pöördu Elisa esindusse või helista 6 600 620.

Soodushind 249 €Tavahind 341 €

Luksusliku täismetallist korpusega, kuid siiski ülikerge Samsung Galaxy A3 telefon on suurepäraselt hallatav ühe käega. Suure resolutsiooniga kaamera abil jäädvustad olulised hetked tabavalt ning panoraamfunktsioon on parim grupipiltide tegemiseks. Võimas 1,2 GHz nelja tuumaga protsessor tagab piisava jõudluse ja kiiruse. Loe seadme kohta lähemalt.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 16,63 €
Alates 4G paketist Äri XS 4,80 €
Kuutasu kokku 21,43 €

Telefoni ostmiseks pöördu Elisa esindusse või helista 6 600 620.

Soodushind 399 €Tavahind 514 €

Samsung Galaxy S5 kvaliteetne ja suur Full HD Super Amoled 5,1-tolline ekraan võimaldab mugavalt e-kirju vahetada ja muid tööasju ajada. Võimekas 16 MP kaamera teeb superkvaliteediga pilte. See sõrmejäljelugejaga telefon on turvaline ning energiasäästurežiimil teed isegi peaaegu tühja akuga ära kõik hädavajalikud kõned. Loe seadme kohta lähemalt.

Sissemakse 0 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 14,75 €
Alates 4G paketist Äri XS 4,80 €
Kuutasu kokku 19,55 €

Telefoni ostmiseks pöördu Elisa esindusse või helista 6 600 620.

Soodushind 354 €Tavahind 479 €

Pilkupüüdvalt soliidse välimusega Samsung Alpha on äärmiselt kerge ja kompaktne. Kirgas ja nüansirohke ekraan ning kaks võimekat protsessorit pakuvad nauditava vaatamis- ja kasutuskogemuse. Kvaliteetne 12 MP kaamera fookustab pildistatava objekti kiiresti, mille tulemusena saad selged ja teravad fotod. Kõik olulise hoiad turvaliselt kaitstuna tänu sõrmejäljelugejale. Loe seadme kohta lähemalt.

Miks osta nutitelefon Elisast?

 • 0%intress
 • Parim4Gsiselevi
 • 0 €sissemakse
 • Parim nett rakenduste kasutamiseks

Elisast saad oma unistuste nutitelefoni koos äripaketiga!

Äripaketi kuutasu sees on kõik, mida sa nutitelefonis vajad: 4G internet, kõned ja sõnumid. Nii muudad oma telefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks. Tutvu äripakettide valikuga siin.

Samsung Galaxy S6 nutitelefoni juurde vali pakett alates Äri S ning saad ühe soodsa kuutasu 4G interneti, 500 kõneminutit ja 500 SMSi kasutamiseks Eesti operaatorite võrkudes. Pakett on mõeldud ärikliendile, kes kasutab telefoni helistamiseks, e-kirjade saatmiseks-lugemiseks, kalendri sünkroniseerimiseks, uudiste lugemiseks, internetis surfamiseks ning oma äripartnerite, klientide ja lähedastega suhtlemiseks.

Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy A3 või Samsung Galaxy Alpha saad soodushinnaga soetada alates paketist Äri XS. Nii saad ühe soodsa kuutasu eest 4G interneti, 100 kõneminutit ja 100 SMSi kasutamiseks Eesti operaatorite võrkudes. Pakett on välja töötatud ärikliendile, kes kasutab telefoni peamiselt helistamiseks, e-kirjade haldamiseks ja sõnumite saatmiseks ning surfab aeg-ajalt internetis.

 • Su uut nutitelefoni kaitseb Elisa nutikindlustus

  Õnnetus ei hüüa tulles, aga õnneks on olemas Elisa nutikindlustus. See aitab hüvitada või remontida maha või vette kukkunud, põrutada saanud või varastatud nutitelefoni. Kaitse kehtib nii Eestis kui ka välismaal.

  Sõlmi 24-kuuline nutikindlustuse leping kohe, kui ostad uue telefoni, ja naudi rahulikku meelt!

  Vaata lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.