Kindel mobiilne internet.

Ideaalne äppidele.

Uudised

Elisa ehitab miljoni euro eest Harjumaale 100 uut 4G tugijaama

Elisa alustas sel nädalal Harjumaal ulatuslike 4G võrgu tihendamise töödega ning lisab järgneva kuu aja jooksul maakonda 100 uut tugijaama, investeerides välja ehitusse üle miljoni euro. Tarbijale tähendab see 4G interneti kiiruste kasvu kuni kolm korda.

Loe edasi

Konkurentsiamet andis täna loa Elisa ja Starmani ühinemiseks

Täna Konkurentsiametilt ühinemisloa saanud Elisa ja Starmani eesmärgiks on üheskoos luua juhtiv kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte Eestis.

Loe edasi

Apple MacBook'id nüüd müügil Elisa veebipoes

Tänasest, 2. märtsist alates on võimalik Elisa e-poest osta stiilseid ja võimekaid Apple MacBook Pro ja MacBook Air sülearvuteid. Mac’i arvutite müügi kasuks otsustas Elisa toetudes kliendi tagasisidele, sülearvutite töökindlusele ja vaieldamatult stiilsele välimusele.

Loe edasi

Tehisintellekt tuleb appi: Uudne tarkvara tuvastab hoobilt isiku ja aitab kelmid tabada

Ajujahi konkursil osalev MARKUS asus täna Elisa esinduses piloteerima uudset tehisintellektil põhinevat isikutuvastuse süsteemi, mis aitab tulevikus vältida inimlikke vigasid inimeste tuvastamisel ja ära hoida kelmuseid.

Loe edasi

GfK: Aastal 2016 osteti Eestis kokku 330 400 nutitelefoni

Turu-uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel suurenes nutitelefonide müük Eestis mullu 10% võrra. Eestis jaemüügis müüdi nutitelefone aastal 2016 kokku ligi 330 400, samal ajal kui aastal 2015 ulatus see 301 100ni.

Loe edasi

Maailmas ainulaadne rakendus aitab nutiseadmega hakkama saada

Maailmas ainulaadne, Hollandis käima lükatud Qelp rakendus on tänasest kasutada Elisa klientidele. Seadmetoe äpp aitab kliendil mõne minutiga esmavajalikud nutitelefoni, tahvelarvuti või ruuteri seadistused ära teha.

Loe edasi

Elisa kliendi vaatasid aastavahetusel presidendi kõne netist ja kasutasid tavapärasest 14 korda rohkem Snapchatti

Tänavust aastavahetust iseloomustasid klientide poolt sooritatud tuhanded telefonikõned, president Kersti Kaljulaidi uusaastakõne jälgimine netist ning Snapchati kasutuse 14ne kordne kasv.

Loe edasi

Elisa ostab Starmani Eesti äritegevuse

Elisa ja Starmani omanikud, Polaris Invest ja Com Holding on allkirjastanud leppe, mille kohaselt saab Elisa 100% ulatuses AS Starman omanikuks. Omandamise hinnaks on 151 miljonit eurot, mille Elisa tasub rahaliste vahenditega.

Loe edasi

Elisas on alates detsembrikuust taas müügil Lenovo sülearvuti

Alates 1.detsembrist on Elisast taas võimalik osta soodsat ja võimekat Lenovo Ideapad 100-15IBD sülearvutit.

Loe edasi

Elisa kahekordistab Tallinnas 4G kiirused

Novembris alustas Elisa laiaulatuslike 4G võrgutöödega, mille käigus katab Tallinna teise sageduskihiga. Võrgutööde tulemusena kahekordistuvad pealinnas interneti mahud ja kiirused.

Loe edasi

Nutinõu

Samsung Galaxy S8 – uus erakordse disainiga tipptelefon

Samsungi värkseim tipptelefon Galaxy S8 paneb südame kiiremini lööma kõigil Samsungi fännidel ja pälvib ka teiste tootjate telefonide kasutajate tähelepanu.

Loe edasi

Hübriidarvuti – süle- ja tahvelarvuti parimad omadused ühes seadmes

Kõik me teame, mis on sülearvuti. Selline suhteliselt kerge kaasa võtta, kuhu iganes lähed. Vanasti olid hästi populaarsed lauaarvutid, mis on jäänud pigem tõsiste mängurite ja tööjaamade pärusmaaks. Lisaks on kasutusel tahvelarvutid, mis on oma olem...

Loe edasi

Sony XZ püüab fotograafide pilke

Tuntud ja tunnustatud noor loodusfotograaf Hans Markus Antson testis Sony XZ nutitelefoni ja räägib, millist rolli mängib telefon tema fotovarustuses.

Loe edasi

Ka aju vajab trenni

Äpid, mis aitavad meil füüsilisel vormi silma peal hoida ja tõsta on saanud paljude jaoks igapäevaseks. Aga kas teadsid, et ka meie aju vajab treeningut, et olla parimas vormis? Selle jaoks on samuti abivalmid äpid olemas. Lubage tutvustada – Peak!

Loe edasi

Labl – asjalik eestikeelne haridusäpp lastele

Jaanuari viimases Digitunnis käis külas Margus Holland – arendaja, kelle sulest sündis lastele sõnade ja lausete õppimise rakendus Labl.

Loe edasi

Veebikülg aitab nutimure korral

Enamus meist kasutavad nutitelefone, mis on muutunud niivõrd võimsaks, et nendega saab teha igasuguseid imeasju. Pildistame, filmime, navigeerime, teeme tööd ja teinekord isegi helistame.

Loe edasi

Külmakraadid kimbutavad elektroonikat: Kuidas nutitelefoni pakase eest kaitsta?

On ilmselge, et nutitelefoni ei ole mõistlik kasutada jäähoki litri või lumekaabitsana, kuigi seda ikkagi tehakse. Milliseid nõuandeid peaks silmas pidama, et ka miinuskraadide juures telefoni heaperemehelikult kasutada? Elisa tootejuht Imre Nõmmik a...

Loe edasi

Flipboard – loe uudiseid nagu vanasti

On oht, et hetke pärast võib sind tabada nostalgia. Noorem põlvkond ei saa sageli aru, et vanal heal ajal oli lehe lugemine ettevõtmine – käisid postkasti juures, võtsid lehe, istusid laua taha või diivanile ja veetsid järgmised paarkümmend minutit l...

Loe edasi

Mida maailm mõtleb?

Kui keegi teab, millest maailm mõtleb, siis on see Google. On see ju imeline teenus, mille poole võib pöörduda absoluutselt iga küsimusega. Mingi vastuse annab Google alati. Seepärast on ka loogiline, et uurimaks, mida maailm 2016. aastal mõtles, tuleb pöörduda kõiketeadva Google’i poole.

Loe edasi

Google Home – uus kodune abiline

Tehnoloogiasaates Digitund testisid saatejuhid Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas Google’i uusimat vidinat, abilist Google Home. See on väike kõlarilaadne internetiga ühendatud seade, mis reageerib kaugmikrofonide abil kasutaja häälkäsklustele ja otsib otsingumootorist küsimustele vastuseid.

Loe edasi

Äpteek

Peak

Aju treenimiseks loodud rakendus Peak koosneb paljudest väikestest mängudest, mille regulaarne mängimine aitab hoida aju vormis ja tõsta isegi IQ-d.

Flipboard

Rakendus, mis lubab igaühel panna kokku oma lemmik ajalehe ja lugeda seda nii nagu vanasti – sirvides.

Coach.me

Coach.me on rakendus, mis aitab saavutada seatud eesmärke. Olgu need seotud spordi, tervisliku toitumise või uue oskuse omandamisega, Coach.me koos oma suure hulga kasutajatega on selleks, et aidata need eesmärgid kiiresti täita.

Star Walk 2

Rakendus, mis võimaldab liitreaalsust kasutades uurida tähti ja planeete. Tasuta versioon on piiratud võimalustega ning tekitab isu tasulises versioonis saadavatele lisadele. Algajale täheuurijale kindlasti väärt investeering.

Prisma

Prisma on üks unikaalsemaid pilditöötlusrakendusi, mis tehisintellekti kasutades töötleb fotosid andes neile efekte nagu oleks tegemist kunstniku loodud teosega.

Microsoft Hyperlapse

Microsofti loodud Hyperlapse rakendus võimaldab Android telefonidel luua time-lapse ehk kiirvideosid. Filmida võid käest, sest rakendus muudab pildi stabiilseks. Vali kui kiiresti soovid, et filmitud video maha mängitakse.

Hyperlapse

Instagrami loodud rakendus nimega Hyperlaps võimaldab luua time-lapse ehk kiirvideosid telefoni käes hoides. Rappumised eemaldab elektrooniline pildistabilisaator. Loodud videosid saab jagada sotsiaalmeedias.

VSCO

VSCO annab võimaluse pilte töödelda nagu professionaal. Vali äpi erinevate pildi muutmisvõimaluste ja filtrite seast oma lemmik ning avalda omanäolisi pilte.

Waze

Liikluse ja navigatsiooni äpp. Liitu oma piirkonnas teiste juhtidega, kes jagavad liikluse ja tee kohta infot reaalajas, säästes kõigi aega ning kütuseraha igapäevastes asjaajamistes.

Elisa Raamat

Elisa Raamat on mugav äpp raamatute lugemiseks. Ühe soodsa kuutasu eest on Elisa Raamatus sulle lugemiseks üle 1700 eestikeelse e-raamatu. Ka siis, kui oled Telia või Tele2 klient.

Elisa eelised

Elisa mobiilne internet on parim äppide kasutamiseks!

Rahvusvaheline konsultatsioonifirma Omnitele mõõtis üle-eestiliselt, kui mugavalt saavad kliendid oma nutitelefonis kasutada erinevaid rakendusi. Testid näitasid, et kõige sujuvamalt toimivad Elisa mobiilse andmesidega klientide meelisteenused - Youtube, Facebook, Dropbox ja Twitter. Elisa pakkus parimat mobiilse andmeside kasutajakogemust 38,7% juhtudest, teiste operaatorite neti kasutajakogemust kajastavad protsendid jäid 31,6% ning 29,7% juurde. Loe Omnitele uuringut.

Leviala täiendamine on prioriteet

Aastaid tagasi tähendas mobiililevi ennekõike võimalust helistada. Tänapäeval on kõned vaid üks paljudest tegevustest, mida nutitelefoniga teha tahame. Suurim muudatus on kindlasti mobiilne internet, mis võimaldab meil nii muusikat kuulata, sotsiaalmeedias suhelda kui fotosid ja videoklippe jagada, e-kirjade lugemisest ja videokonverentside pidamisest rääkimata. Mida aeg edasi, seda kõrgemaks muutuvad meie ootused mobiilivõrkudele: tahame, et kõik toimiks kiiresti ja tõrgeteta just seal, kus parasjagu viibime. Elisa panustab pidevalt oma leviala parendamisesse – täiendame tehnoloogiat ja rajame uusi tugijaamu just sinna, kus neid kõige enam vajatakse. Tänasel päeval elab Elisa levialas 99% eestimaalastest ja meie kiire 3,5 ja 4G mobiilse interneti võrk jõuab peaaegu kõikjale üle Eesti.

Nelja linna mõõtmistulemused

2015 aasta alguses neljas Eesti linnas - Võrus, Viljandis, Jõhvis ja Rakveres – läbiviidud mõõtmistulemuste alusel on Elisal nendes linnades parim levi siseruumides. Võru linnas pakub Elisa head 4G levi siseruumides 79,8% juhtudest. EMT vastav näitaja jäi samal ajal 61,9% juurde ning Tele2 Võru linnas 4G levi üldse puudus. Samuti polnud siselevi kvaliteedi osas Elisal vastast Jõhvis, kus Elisa pakkus head levi siseruumides 99,3% ja EMT vaid 37,5% juhtudest. Ka Viljandi linnas ületas Elisa siseruumides teisi operaatoreid levi tugevuses. Hea leviga oli Elisal Viljandis siseruumides kaetud 96,4% linnast. Viimased mõõtmised viis Elisa läbi Rakveres, kus tulemuste kohaselt on Elisal hea levi siseruumides 96,5% juhtudest.

Tõestatult parim siselevi Tallinnas

Eesti Päevalehe ja sõltumatu allika Pemetel mõõtmised näitasid, et just Elisa pakub täna kõige paremat 4G siselevi: see hinnati väga heaks 94,2% juhtudest ja heaks 5,5% juhtudest, halba siselevi peeti aga peaaegu olematuks (0,3%). Need tulemused näitasid Elisal kuni kolm korda paremat 4G mobiilse interneti levi kui teistel mobiilse interneti teenuse pakkujatel!

Levikaardid

Elisa kvaliteetne leviala katab kogu Eestit ja ulatub isegi kaugele Läänemerele – ikka selleks, et saaksid muretult suhelda just seal, kus sulle oluline. Peaaegu kõikjale üle Eesti ulatub ka meie kiire mobiilse interneti leviala ja seda nii sise- kui välitingimustes. Kui soovid kontrollida, kui tugev signaal jõuab sinu suvekodu saunatrepile või koju diivanile, sisesta otsinguribale oma aadress.

Elisa kasvab kõige kiiremini

Elisa on kõige kiiremini kasvav mobiilioperaator Eestis. Meie kvaliteetne levi, kliendisõbralikud paketid ja hea klienditeenindus on teistest võrkudest üle toonud 2015 esimese poolaastaga 1856 mobiilinumbrit. Alates 2010 aastast on Elisa kliendibaas aga kasvanud enam kui 200 000 kasutaja võrra. Elisa on Eesti kõige eelistatum mobiilsideoperaator – see on tiitel, mille nimel rõõmuga tööd teeme.

“Tark valik” - parimad seadmed soodushinnaga

Maailmas tuleb igal kuul müügile mitukümmend uut nutitelefoni, mis erinevad üksteisest kasutamise mugavuse, tehniliste näitajate, disaini, funktsionaalsuse ja muude omaduste poolest. Just selleks, et sul oleks endale järgmist telefoni valides sadade võimaluste vahel lihtsam orienteeruda, ongi mõeldud „Targa valiku“ kategooria. Oleme sõelunud siia sadadest mudelitest välja kaheksa, mis teevad oma hinnaklassis kõigile teistele silmad ette.

“Targa valiku” nutitelefonid on:

  • Elisa klientidele soodushinnaga
  • oma hinnaklassi mudelite seast parimate omadustega
  • Elisas põhjalikult testitud, et tagada tasemel kasutusmugavus, jõudlus, kiirus ja seadmete ühilduvus

Elisa Video

Elisa 2017 - Hoiame ühendust!

Vaata videot

Elisa jõulud 2016 – Hoiame ühendust!

Vaata videot

Loe ja kuula raamatuid kus iganes!

Elisa Raamat - pea 2000 raamatut kõikjal mugavalt kaasas

Vaata videot

Äpid ❤ Elisa internetti

Vaata videot

Äpid ❤ Elisa internetti

Vaata videot

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.