Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Helista ja saada sõnumeid Eestist välispartneritele, kus iganes nad ka ei asu – kogu maailm on suhtlemiseks valla! Äri ei tunne riigipiire.

Sõbrariigi lisateenus annab võimaluse suhelda eriti soodsalt kuni viie välisriigi partneritega.

Välismaa telefoninumbritele helistamiseks või SMSi saatmiseks ei ole sul vaja midagi aktiveerida: see võimalus on igale Elisa kliendile juba vaikimisi antud. Seadeid saad Elisa iseteeninduses muuta, näiteks võid lisada välisnumbrite kasutamise piirangu.

Tasub teada, et välisriikide telefoninumbritele tehtavad kõned ja saadetud SMSid maksavad rohkem kui Eesti-sisesed.

Liitumine

Tasuta

Liitumine

Kuutasu

0 € kuus

Kuutasu

SMSi saatmine

0,09 €

SMSi saatmine

* Hindadele lisandub käibemaks

Välismaale helistamise hinnakiri

Kuidas välisriiki helistada?

 1. Vali ette märk + või rahvusvaheline välisvõrgukood 00
 2. seejärel vali selle riigi kood, kuhu soovid helistada, ja
 3. telefoninumber koos regioonikoodiga.

Näiteks Saksamaa numbrile helistamiseks vali +49 172 121 7212 või 0049 172 121 7212.

Häälkõnede hinnad

Kõned koduvõrgust välismaa numbritele maksustatakse 1 sekundi täpsusega. Seepärast on soovitatav vajutada kõne lõpetamise järel alati ka ise kõne lõpu nuppu. Nii võid kindel olla, et kõne ei jää vastuvõtja võrgu eripära tõttu n-ö tiksuma, mis võiks su arvele tuua ebameeldivaid üllatusi.

SMSi maksumuse kujunemine

Üheks SMSiks loetakse kuni 160 tähemärgi pikkune tekst. Erandiks on selline tekst, mis sisaldab vähem levinud sümboleid (näiteks „õ”, „å”, ~) – sellise SMSi maksimumpikkus on 70 tähemärki ja sellest pikem tekst jagatakse tähemärkide alusel mitmeks SMSiks.

 • Äri seeria paketid

  Äri seeria pakettide loomisel on Elisa mõelnud ka selle peale, et paljudel Eesti ettevõtetel on partnerid välismaal. Alates Äri L paketist saad kaasa soodsad kõned Põhjala ja Balti riikidesse.

  Vaata lähemalt
 • Sõbrariik

  Vali ise oma ettevõttele vajalikud välisriigid, kuhu helistada soodsalt! Kõned sõbrariikidesse on tavahinnast kuni 30% odavamad.

Sõbrariik

Vali ise oma ettevõttele vajalikud välisriigid, kuhu helistada soodsalt! Kõned sõbrariikidesse on tavahinnast kuni 30% odavamad.

Sõbrariik on kliendinumbripõhine lisateenus, millega saad aktiveerida kuni viis riiki, kuhu kogu ettevõtte kõnenumbritelt saab helistada soodsamalt. Teenuse aktiveerimine ja Sõbrariikide muutmine on tasuta.

Sõbrariigi lisateenuse saad mugavalt tellida Elisa iseteeninduses. Selleks võid astuda läbi ka Elisa esindusest või helistada klienditeeninduse telefonile 6 600 620.

Sõbrariigi soodushind kehtib rahvusvahelisele kõnele, s.t. Eestist välisoperaatori numbrile helistades.

Teenuse aktiveerimine ja muutmine

Tasuta

Teenuse aktiveerimine ja muutmine

Ühe sõbrariigi kuutasu

1 € kuus

Ühe sõbrariigi kuutasu

* Hindadele lisandub käibemaks

Loe detailseid teenuse tingimusi

Välisriike saad lisada ükshaaval. Vali kuni viis riiki järgnevate seast:
Austria, Belgia, Gruusia, Hiina, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, India, Itaalia, Kasahstan, Kõrgõzstan, Kreeka, Leedu, Läti, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Ukraina, USA, Valgevene, Venemaa, Ungari.

Kui minu välispartnerid muutuvad?

Sõbrariike saad hõlpsalt muuta. Teenustasu selle eest tasuda ei tule.

Mida teha, kui minu kõnepakett juba sisaldab mõnda välismaale helistamise soodushinda?

Lisateenus on kliendipõhine, st Sõbrariiki saavad soodsalt helistada ka sinu kolleegid. Kui su kõnepakett juba sisaldab soodsaid väliskõnesid, pea lisateenuse aktiveerimisel silmas, et riikide kattuvusel kehtib Sõbrariigi hind. Näiteks pakett Äri L sisaldab kõnesid Soome hinnaga 0,05 € min.

 • Äri seeria paketid

  Äri seeria pakettide loomisel on Elisa mõelnud ka selle peale, et paljudel Eesti ettevõtetel on välismaal partnerid. Alates Äri L paketist saad kaasa soodsad kõned Põhjala ja Balti riikidesse.

  Vaata lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.