Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Kõige kiiremad ühendused
Ülikiire ja võimeka võrgu loome seadmetega, mis põhinevad WiFi 6 standardil.
Läbimõeldud paigaldus
Tagame selle, et internet ulatub igasse nurka ka keerulise planeeringu korral.
Parim hinna ja kvaliteedi suhe
Soodsa hinnaga saad teenuse, mis pakub suurimat väärtust.
Töökindel võrk jäta Elisa hooleks

Paigaldame sinu ruumidesse kvaliteetse WiFi võrgu, mis on töökindel ning toimib sujuvalt. Nii saavad sinu töötajad ja kliendid teha igapäevatoiminguid ilma, et peaks WiFi levialale üldse mõtlemagi.

Internet on seal, kus vaja. Toome selle kontorisse, fuajeesse, koosolekuruumi ja kõikjale mujale, kus seda vajatakse, ka õue. Uue ajastu kiirused. WiFi 6 standardil töötavad seadmed tagavad maksimaalsed kiirused ning hea läbilaskevõime ka suure koormuse korral.

Mihkel Mällo

Müügijuht

Võta ühendust
itsales@elisa.ee
WiFi ruumis
Siseruumides kasutame tundlike antennide ja võimsate saatjatega tugijaamu, mis tagavad ideaalse levi ka kontori kaugemates nurkades. Tugijaam on võimeline samaaegselt teenindama kuni 512 klienti. Läbilaskevõime kuni 1774 Mbit/s. Dubleeritud 1 Gbit/s ühendus kaabelvõrguga. Elisa poolt hallatud võrk ja seadmed. Kuni 16 töötajate ja külaliste võrku. Soovi korral külaliste autentimine sotsiaalmeedia kontoga ja suunamine sinu ettevõtte kodulehele. Liitumine ja paigaldus sisalduvad hinnas. (Klient tagab tugijaama paigalduskohas võrgukaabli olemasolu.)
15 € kuus
Hinnale lisandub käibemaks
Hinnale lisandub käibemaks Küsi pakkumist
WiFi õues
Õues kasutame tugijaamu, mis peavad vastu karmile pakasele, kõrvetavale suvekuumusele ja tugevale tormile. Kaitseaste IP-67, töötemperatuur -40 C° kuni +65 C°, vastupidavus kuni 266 km/h puhuvale tuulele. Tugijaam on võimeline samaaegselt teenindama kuni 1024 klienti. Läbilaskevõime kuni 2400 Mbit/s. Valguskaabli (SFP 1 Gbit/s, SFP+ 10 Gbit/s) ja Ethernet (1x 2,5 Gbit/s, 1x 1 Gbit/s) ühendused. PoE toite (26W) väljund, mis sobib näiteks valvekaamerale. Ideaalne leviala ulatub ka laoplatsi kaugeimasse nurka ja teenindab ära kasvõi staadionitäie pealtvaatajaid. Elisa poolt hallatud võrk ja seadmed. Kuni 16 töötajate ja külaliste võrku. Soovi korral külaliste autentimine sotsiaalmeedia kontoga ja suunamine sinu ettevõtte kodulehele. Liitumine ja paigaldus sisalduvad hinnas. (Klient tagab tugijaama paigalduskohas võrgukaabli olemasolu.)
59 € kuus
Hinnale lisandub käibemaks
Hinnale lisandub käibemaks Küsi pakkumist
WiFi erilahendus
WiFi erilahendus vastavalt sinu soovidele. Erinevad seadmed sise- ja välitingimustesse (hotell, konverentsikeskus, tootmishoone, kaevandus jms). Erinevad autentimislahendused (RADIUS, külalistele personaalsed paroolid jms). Monitooring ja liikluse analüütika.
Teeme hinnapakkumise vastavalt sinu firma vajadustele
Teeme hinnapakkumise vastavalt sinu firma vajadustele Küsi pakkumist
Loe teenuse tingimusi
Hea teada! Mis on WiFi 6? WiFi 6 on uus standard, mis on eelmise versiooni edasiarendus. Tänu uuele standardile on WiFi võrgu kiirused suuremad ning võrk suudab korraga ära teenindada palju seadmeid, sest sellel on senisest suurem võimekus. Ajal, mil internetti tarbib üha rohkem seadmeid, on see hädavajalik. Kõik Elisa kasutatavad seadmed toetavad just WiFi 6 standardit.

Soovitame ka

Võrgulahendused
Võrgulahendused nii kontorisse kui ka andmekeskustesse.
Vaata lähemalt
Tulemüürid ja VPN
Kaitse oma ettevõtte sisevõrku pahalaste eest, võimaldades samas omadele turvalist ligipääsu.
Vaata lähemalt
Varundamine
Varunduslahendused andmete kindlaks säilimiseks ning kiireks taasteks.
Vaata lähemalt
IT kasutajatugi
Kindla kuumakse eest vastutame töökohtade toimimise eest.
Vaata lähemalt