Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Turvaline kaugtöö ja võrguliiklus
Ühenda töötajad kontori võrku üle VPNi. Omadele kiire ja turvaline, võõrastele kättesaamatu.
Kaitse ka avalikes wifi võrkudes
VPN tunnel krüpteerib sinu liikluse ja teeb selle võõrastele kättesaamatuks.
Kaitse peaaegu kõige vastu
Kaasaegne tulemüür kaitseb ka krüptoviiruste, robotvõrkude rünnakute ja IT-süsteemide turvaaukude vastu.

Kvaliteet taskukohase hinnaga

Väikeettevõtte tulemüüri teenuse eesmärgiks on tagada väga hea turvalisuse tase lihtsamate vajadustega ettevõttele. Kasutame Elisa ja Santa Monica Networksi pikaajalist kogemust võrgu- ja turvalahenduste ehitamises, et luua mitmekülgne ja võimekas standardiseeritud tulemüüri lahendus. Seda kõike taskukohase hinnaga. Kasutame uue generatsiooni tulemüüre standardiseeritud seadistuses, tagades kõikidele klientidele ühtemoodi turvalise ja süstemaatiliselt uuendatud keskkonna. Nüüd on ka väikeettevõtetele kättesaadavad varem vaid kallimate lahenduste funktsionaalsused.

Teenuse sisu:

Uue generatsiooni tulemüüri seade, mille teeme korda või vahetame välja 8 töötunni jooksul. Seadme jälgimine reaalajas, seadme tarkvara uuendamine ning seadistuse varukoopiate tegemine. Turvaline võrguliikluse tagamine ja VPN kuni 50 kasutajale (340 Mbit/s). Automaatse välisühenduse ümberlülitamisega kõrgkäideldavate lahenduste võimekus. Nt kaabliühenduse katkemisel 4G-le lülitumine. Sissetungitõrje süsteem (IPS), mis aitab tuvastada ja pakub automaatset kaitset rünnete eest, mis on suunatud teadaolevate IT-süsteemide nõrkuste vastu. Robotvõrkude vastane kaitse (Anti-bot) pidevalt uueneva ja iseõppiva globaalse botnetide andmebaasi info alusel. Rakenduste ja sisu filter, mis aitab blokeerida globaalsest andmebaasist tuleva info alusel teadaolevat pahavara ning ohtlikke veebilehti. Võrgu jälgimine protsesside tasandil (L7) ning krüptoviiruste tuvastus ja leviku tõkestamine.

Oleg Feoktistov

Müügijuht

Võta ühendust

Tulemüüri baaspakett

64.04 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Tulemüüri baaspaketis sisaldub kõik teenuse sisu all kirjeldatu, va VPN litsentsid. Suurepärane kaitse kõigile kontoris olevatele tööjaamadele.

64.04 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Tulemüüri pakett 10 VPN

79.04 /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Kõik tulemüüri baaspaketis sisalduv ja lisaks võimalus kuni 10 kasutajal ühenduda turvaliselt kontori sisevõrku või surfata kaitstult avalikes võrkudes oma VPN-i tagant.

79.04 /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Tulemüüri pakett 25 VPN

86.54 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Kõik tulemüüri baaspaketis sisalduv ja lisaks võimalus kuni 25 kasutajal ühenduda turvaliselt kontori sisevõrku või surfata kaitstult avalikes võrkudes oma VPN-i tagant.

86.54 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Tulemüüri pakett 50 VPN

94.04 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Kõik tulemüüri baaspaketis sisalduv ja lisaks võimalus kuni 50 kasutajal ühenduda turvaliselt kontori sisevõrku või surfata kaitstult avalikes võrkudes oma VPN-i tagant.

94.04 € /kuus

Hinnale lisandub käibemaks.

Checkpoint tulemüüri platvorm

Meie väljavalitud tulemüüri platvormiks on kõrgetasemeline Checkpoint, mis sai 2019 NSS Labs Breach Prevention Systems (BPS) testis oma lahendustega 100% tulemuse.

98.4% üldine efektiivsus 100% blokeerimise efektiivsus 100% pahavara, e-post ja veeb 100% turvaaukude kaitse 0% väär-positiivseid vasteid

Soovitame ka

Küberturbe lahendused
Ole teadlik oma ettevõtte võrgus toimuvaga. Meilt saad selleks kõik vajaliku.
Vaata lähemalt
Võrgulahendused
Võrgulahendused nii kontorisse kui ka andmekeskustesse.
Vaata lähemalt
Krüpteeritud failide jagamine
GDPR-ile vastav turvaline lahendus tundliku sisuga e-kirjade ja failide saatmiseks.
Vaata lähemalt
Spetsialist teenusena
Rendi endale suure kogemusega sertifitseeritud tippspetsialist!
Vaata lähemalt
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.