Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Elisa uudne automatiseerimistarkvara annab sulle kõik vajalikud andmed, et näeksid suuremat pilti ning saaksid oma tootmise järgmisele tasemele viia.
Küsi pakkumist
Jälgi reaalajas Sul on kogu tootmisest igal ajahetkel tervikülevaade: kus asuvad pudelikaelad, mis etappides esineb raiskamist jpm. Enneta seisakuid Tarkvara abil näed seisakuid ette ning oskad need juba eos elimineerida. Nii võtad tootmisvõimsusest alati maksimumi. Optimeeri tootmist Saad kõik vajalikud andmed, mille põhjal leida alternatiivseid tootmisviise, et toodangut suurendada ja kulusid vähendada.
Mida Smart Factory sisaldab?
3D mudel
Tarkvara tekitab sinu tehasest virtuaalse ülevaate. Saad seadmete põhiselt jälgida, kui tõhusalt need töötavad, kuidas liigub materjal, kus on pudelikaelad jpm.
Töölaud
Töölaual näed andmete koondvaadet. Seda nii liinide kui ka seadmete lõikes. Nii on sul lihtne oma tootmist analüüsida ning probleemkohti tuvastada.
Analüütika
Elisa Smart Factory on võimeline ka ise andmeid analüüsima, nähes ette seisakuid ning pakkudes välja alternatiivseid tootmisprotsesse, mis aitavad sul efektiivsust kasvatada.
Meie tulevik on tark tootmine Aegunud protsessid ei anna aga tootmisest ajakohast ja täielikku ülevaadet, takistades seetõttu ka ettevõtte kasvu. Tootmise igas etapis kasutatakse digilahendusi ning maksimaalset automatiseeritust, sest see võimaldab olla efektiivne. Elisa Smart Factory integreerib andmed erinevatest tootmisseadmetest või -süsteemidest ning koondab need ühtseks tervikuks. Nii saad analüüsida, kas pudelikaelad asuvad tootmise sees või tarneahelas. Targa tootmise märksõnad on: Reaalajaline ülevaade Proaktiivsus ja probleemide ennetamine Korrektsed ning ajakohased andmed Ka sina saad samas suunas liikuda, muutes oma ettevõte efektiivsemaks ning ka kasumlikumaks. Tule räägi oma ettevõtte probleemist ja leiame sellele koos lahenduse.
Mario Põdra
5813 4714
Kirjuta meile

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.