Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Kõik vajalik jae- ja hulgimüügiks

Elisa Kassa on jae- ja hulgimüügilahendus, mis sisaldab mobiilset internetti ja ERPLY tarkvara. ERPLY on veebipõhine jaemüügi tarkvara, mis sisaldab kõiki müügiks vajaminevaid mooduleid ning katab kogu tööprotsessi otsast lõpuni reaalajas.

 • Müü rohkem ja targemalt

  Juhi tõhusalt logistikat, jälgi tarneid ja laoseisu ning näe uusi müügivõimalusi. Loo kiiresti ja lihtsalt sooduskampaaniaid ja laienda lihtsa liidesega oma äri veebi.

 • Tea oma kliente ja nende vajadusi

  Jälgi klientide muutuvaid eelistusi ja soove. Lojaalsusprogrammiks saad kasutada ka ID-kaarti. Ei mingit kliendikaardi loomis- või halduskulu.

 • Töötab kõikjal ja igal ajal

  Pilvepõhise teenusena töötab Elisa Kassa laitmatult kõikjal, kus on internetiühendus. Elisa mobiilse internetiga tähendab see kogu Eestit.

 • Lihtsalt skaleeritav

  Kogu info müügi kohta on alati reaalajas kättesaadav, olgu Sul üks kohvipood või viissada müügikohta üle maailma. Samuti on iga uue müügikoha loomine vaid hiirekliki kaugusel.

Paketid ja hinnad

Elisa Kassa

Tarvilik Sulle, kui vajad äri jaoks kassa- ja laotarkvara ning soovid teenust kasutada kõikjal.

79 € kuus

Hind käibemaksuga:
94,80 €

Elisa Kassa

Tarvilik Sulle, kui vajad äri jaoks kassa- ja laotarkvara ning soovid teenust kasutada kõikjal.

 • Elisa mobiilne internet mahuga 10GB.
 • ERPLY kassa- ja laotarkvara – kuni 150 000 toodet.
 • 1 müügikoht, 1 ladu ja piiramatult kasutajaid

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Võta seadmed teenusele lisaks!

ERPLY-t on lihtne ja mugav kasutada tahvelarvutist, mis võibki olla Sinu müügipunkti ainuke ekraan. Kui soovid ka sularahatehinguid läbi viia, võta juurde mPop. Kinnita selle külge tahvelarvuti ja tänapäevane ning mobiilne kassaaparaat ongi olemas.

Samsung Galaxy Tab A

Samsung Galaxy Tab A on 10.1-tollise ekraani ja 16GB mälumahuga tahvelarvuti. Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega seade kaalub kõigest 525 g ja on vaid 7,5 mm õhuke.

 • Android 5.0
 • 9.7'', 1024x768
Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Tahvelarvuti osamakse (24 kuud)
Seadme hind
12.29 € kuus
295 €

Liitu

mPOP

21. sajandi kassaaparaat – ülikompaktne, lihtsasti kasutatav ja mobiilne. Bluetooth ühendusega aparaadiga haldad nii sularaha kui prindid tšekke. Seadme ekraanina toimib tahvelarvuti.

 • Töötab Apple, Androidi, Windowsi ja Linuxi tahvelarvutite ja nutitelefonidega
 • Ülikompaktne, lihtsalt kasutatav ja Bluetooth ühendusega mobiilne kassaaparaat
Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Seadme osamakse (24 kuud)
Seadme hind
18.75 € kuus
450 €

Liitu

Kasuta kõikjal

Paketti kuulub Elisa kiire ja kvaliteetne mobiilne internet andmemahuga 10GB. Mobiilne internet võimaldab seadmeid kasutada alati ja kõikjal üle Eesti. Soovi korral kasvõi laadal või teel sinna. Vajadusel on võimalik pakett tellida ka suurema enda valitud andmemahuga.

Kasva targalt

Eestis loodud ERPLY majandustarkvara katab kõik väikse ja keskmise ettevõtte vajadused. Äriprotsessist lähtuva tarkvara eesmärk pole lihtsalt äri haldamine, vaid reaalse müügi suurendamine. ERPLY tarkvara on lihtsasti skaleeritav ja dünaamiline, sobides hästi igale arenevale ning kasvavale ettevõttele.

Korrasta andmed

ERPLY on uute andmete suhtes väga sõbralik. Süsteemi saab importida andmeid erinevatest tabelarvutusprogrammidest nagu näiteks Excel, OpenOffice, Google Docs jm.

Küsi abi

ERPLY on lihtne ja võimekas tööriist. Vajadusel on küsimuste või probleemide jaoks tehniline abi tööpäevadel kättesaadav nii telefoni teel kui ka e-posti vahendusel. Lisaks saab osta neljatunnise koolituse, mille hind on 200 € + KM.

Jäta kontaktandmed ja võtame Sinuga ühendust!

Koos leiame sobivaima, just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidava lahenduse.

Küsi pakkumist

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.