Põhisisu algus
Igas ettevõttes tuleb tagada küberturve, sest iga kasutusel olev arvuti ja võrguühendus on potentsiaalne uks, kustkaudu võidakse rünnata. Kui tõhus on sinu ettevõtte kaitse? Elisa turvaaudit selgitab välja.
Küsi lisainfot või pakkumist
Kaardistame olukorra Selgitame välja, millised on sinu ettevõtte peamised ohud ja analüüsime, kuivõrd hästi praegused turvategevused neid adresseerivad. Koostame põhjaliku auditi Analüüsi tulemusel sünnib audit, mis on suure juhtimisväärtusega tööriist. See on sisend kõigiks edasisteks küberturvet puudutavateks tegevusteks. Anname konkreetsed soovitused Sõltuvalt tulemustest anname professionaalsed soovitused, kuidas oma küberturvet vajadusel parandada või selle juba head taset säilitada.
Esmane hinnang mõne minutiga
Vasta 10 küsimusele ja saa oma ettevõtte küberturvalisuse seisukorrale esmane hinnang kohe. Soovin hinnangut
Millest turvaaudit koosneb? Elisa turvaaudit on kuni üheteistkümnest osast koosnev dokument, mis uurib sinu ettevõtte: küberturvalisust puudutavaid reegleid füüsilisi turvameetmeid võrgukaitset tagavaid tegevusi kasutusel olevaid turvaprogramme andmete säilitamise ja varundamise praktikaid Kuidas audit läbi viiakse? Vajalikku infot kogume läbi intervjuude ja sinu edastatud dokumentatsiooni analüüsi. Füüsiliste turvameetmete tuvastamiseks viime läbi kohapealse vaatluse. Loomulikult on auditeerimine konfidentsiaalne – käsitleme sinu andmeid väga ettevaatlikult.
Analüüsime vaid seda, mida vaja Elisa turvaaudit on väga põhjalik, kuid alati ei pea täisprogrammi rakendama. Selgitame koos välja, millised moodulid on olulised just sinu ettevõtte puhul ja keskendumegi üksnes neile. Nii tasud vaid sellise analüüsi eest, mis annab sulle praktilist väärtust. Vaata, mis tulemuse 10 küsimust sulle annavad, võta meiega ühendust ja paneme koos Elisa ekspertidega edasise tegevusplaani paika. Küsi lisainfot või pakkumist

Kairo Pettai

Ärikliendi müügijuht

itsales@elisa.ee
Soovitame ka
Küberturbe lahendused
Ole teadlik oma ettevõtte võrgus toimuvaga. Meilt saad selleks kõik vajaliku.
Vaata lähemalt
Töökoha küberturve
Taustal töötav turvalahendus, mis kaitseb seadet nii tööl kui väljaspool kontorit.
Vaata lähemalt
IT-taristu haldus
Seadmete ja tarkvara administreerimine ning hooldus.
Vaata lähemalt
Konsultatsioon ja migratsioon
Elisa spetsialistid aitavad nii lahenduse valikul kui ka uuele lahendusele üleminekul.
Vaata lähemalt
Tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega
Katkesta
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama