Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa virtuaalserver on paindlik lahendus ettevõtetele, kes soovivad tagada ärikriitiliste rakenduste töö ilma personaalset serverikeskkonda loomata. Virtuaalserver sobib nii andmete varundamiseks, andmebaaside halduseks, rakenduste käimashoidmiseks kui ka kõigeks muuks, mida tavapäraselt teostaksid oma ettevõtte serveriga.

Elisa virtuaalserveri teenusega on tagatud serveri töökindlus, sobiv keskkond ning andmete varundamine – seejuures tasud teenuse eest vastavalt kasutamisele. Täiendavaid ressursse saab lisada kiiresti ja mugavalt ning ärikriitiliste rakenduste katkematu töö on kindlustatud!

Sinu ettevõtte vajadustele sobiv serverisüsteem luuakse Elisa poolt, samuti on võimalik kasutada juba olemasoleva serverisüsteemi ressurssi.

Elisa pakub virtuaalserveri teenust koos kliendi poolt valitud ning meie poolt eelseadistatud operatsioonisüsteemiga. Serverisse saad paigutada andmebaase, ärirakendusi, dokumendihaldust, laosüsteeme jms.

Teenus toimib koos andmevarundusega: lisaks kõigile andmebaasidele ja rakendustele on tagatud ka kogu serveri enda varundamine koos operatsioonisüsteemiga. Virtuaalserveri haldamiseks anname sinu käsutusse mugava veebiliidese.

Paketid ja hinnad

Elisa Virtuaalserveri teenuse hind kujuneb vastavalt kasutatava teenuse mahule. Hinda mõjutavateks komponentideks on mälu, kettapind, protsessorite arv jne.

Näidislahendused

Näidislahendused

Tegu on näidispaketiga. Teeme sulle personaalse pakkumise lähtuvalt sinu ettevõtte vajadustest.

Näidispaketi üldinfoPeida

Paketi nimi Näidislahendus 1 Näidislahendus 2
Protsessor 1 vCPU 2 vCPU
Vahemälu 1 GB RAM 4 GB RAM
Püsimälu 20 GB HDD 50 GB HDD
IP-aadressid 1 IP-aadress 1 IP-aadress
Operatsioonisüsteem Linux OS Linux OS
Võrguliiklus Piiramatu Piiramatu
Kuutasu 39 € 100 €

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Paindlik serveriressursi kasutamine

Elisa Virtuaalserveri teenus võimaldab kasutada täpselt nii palju serveriressurssi, kui sinu ettevõte põhitegevus seda vajab. Arveid esitame sulle ainult vastavalt tarbitud mahule.

Vajadusel saad täiendavat ressurssi lisada lihtsalt ja kiirelt. Muretsema ei pea ka võimalike kiirete ja suuremahuliste laienduste pärast – Elisa Virtuaalserveriteenuse keskkond on selleks valmis ning teenuse kasutusele ülempiiri ei sea.

Lai valik operatsioonisüsteeme

Elisa Virtuaalserveri teenust on võimalik kasutada Linuxi (CentOS, Debian GNU Linux, Ubuntu Linux, Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, Suse Linux Enterprise ja Open Suse Linux), Windows (Windows Server 2012 R2 ja Windows Server 2008 R2) või FreeBSD operatsioonisüsteemiga. Valitud operatsioonisüsteemi paigaldab serverisse Elisa, samuti paigaldame sinu eest operatsioonisüsteemi uuendusi ja parandusi.

Teenustase

Elisa tagab Virtuaalserveri teenuse kättesaadavuse 24/7. Jälgime pidevalt, et sinu virtuaalserver töötaks laitmatult ja vajadusel tuvastame võimalikud kõrvalekalded serveri töös. Lubame, et lahendame Virtuaalserveri teenuse rikked tööajal hiljemalt 4 tunni jooksul.

Turvaline asukoht

Kui kasutad virtuaalserveri teenust, asuvad sinu ettevõtte andmed turvaliselt Elisa hallatavates serverites. Kasutame serverite majutamiseks riikliku julgeoleku objektiks olevat Tallinna teletorni, kuhu oleme loonud neile parima võimaliku töökeskkonna.

Andmed on turvaliselt hoitud

Virtuaalserver koos operatsioonisüsteemi ning sinu ettevõtte andmebaaside ja ärirakendustega varundatakse automaatselt eraldiseisvale kettamassiivile. Andmeid taastame üks kord kuus täiesti tasuta.

Meie kliendipõhiselt eristatud võrgud võimaldavad hoida klientide andmed üksteisest lahus ning ühe kliendi andmesideliiklus ei mõjuta teise kliendi teenuse kasutamist. Virtuaalserveri andmesideühendus on kaitstud dubleeritud tulemüüriga ja lisaks on eraldi tulemüür VMWare'i haldusliidesel.

 • Püsiinternet

  Selleks, et kõik ettevõtte töötajad pääseksid oma kontorist kiiresti ja mugavalt Virtuaalserverile ligi, vali oma kontorisse kiire ning stabiilne Elisa Äri Interneti püsiühendus.

  Loe lähemalt
 • Serverimajutus

  Juhul, kui vajad oma ettevõtte personaalse serveri majutamiseks turvalist ja head keskkonda, tutvu Elisa serverimajutuse teenusega. Tagame 24/7 ligipääsu turvalisse serverikeskkonda ning paindlikud tingimused.

  Loe lähemalt
 • Kodulehe majutus ja domeen

  Elisa pakub hulgaliselt võimalusi nii domeeninimede haldamiseks kui kodulehe majutamiseks Elisa virtuaalserverites. Tutvu võimalustega, ehk leiad just meilt kõige sobivama lahenduse oma ettevõttele!

  Loe lähemalt

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.