Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Kodulehe omamine on tänapäeval sama vältimatu kui telefoniühendus ning hea domeeninimi kindlustab kasutajatele lihtsa ja meeldejääva ligipääsu sinu teenuse infole.

Elisa kui domeenide akrediteeritud registripidaja pakub võimalust registreerida uusi domeene ja vahetada olemasoleva domeeni nime registripidaja Elisa vastu.

Domeeninime valides lähtu oma olemasolevate ja potentsiaalsete klientide ootustest: sind on internetis palju lihtsam leida, kui domeeninimi vastab ettevõtte nimele, kaubamärgile või tegevusalale. Võimalusel hoidu liiga pikkadest domeeninimedest ja mitut sõnalühendit kasutavatest nimekujudest.

Registreeri uus domeeninimi läbi Elisa! Soovi korral saab ka olemasoleva domeeni senine registripidaja vahetada Elisa vastu.

Hinnad

Domeen (registreerimine/pikendamine*) 3 kuuks 6 kuuks 9 kuuks 1 aastaks 2 aastaks 3 aastaks
.EE domeen 2,16 € 4,32 € 6,48 € 8,10 € 16,20 € 24,30 €
.EU domeen       6,66 € 13,32 € 19,98 €
.COM domeen       8,80 € 17,60 € 26,40 €
.NET domeen       10,69 € 21,38 € 32,07 €
.ORG domeen       11,70 € 23,40 € 35,10 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

*Domeeni on võimalik registreerida ja pikendada soovi korral korraga kuni 10 aastaks.

Loe .EE domeeni registreerimise tingimusi

Eesti Interneti SA isikuandmete kasutamise alused

Kuidas registreerida uut domeeni?

Ettevõtte nime, tootemargi või tegevusalaga seotud domeeninime saad mugavalt registreerida ka Elisa kaudu. Enne nime valimist veendu, et veebiaadress oleks vaba: .EE domeenide saadavust on võimalik kontrollida siit.

Uue domeeni registreerimiseks täida domeeni registreerimistaotlus:

Allkirjasta taotlus digitaalselt ja saada e-postiga aadressile ariklient@elisa.ee.

EE-lõpuga domeene on võimalik registreerida üheks kuni kolmeks aastaks korraga, domeeni aegumiskuupäeva saabudes tuleb selle kasutusõigust pikendada. Kasutusõiguse pikendamise tasu on sama suur kui domeeni registreerimistasu.

Kuidas domeene pikendada?

Alates 01.02.2015 teavitab Elisa domeeniomanikke domeeni aegumisest kirjalikult 60 päeva enne domeeni aegumist. Domeeni ei pikendata juhul, kui sa ei avaldata vastupidist soovi.

Seega domeeni registreeringu pikendamise pärast ei pea sina ise muretsema, võtame sinuga ise enne domeeni aegumist ühendust. Domeeni aegumise kuupäeva ja registripidajat on võimalik kontrollida Eesti Interneti Sihtasutuse leheküljelt.

EE lõpuga domeeni on võimalik pikendada sarnaselt registreerimisega maksimaalselt kolmeks aastaks korraga. Kui soovid, et sinu .EE domeen pikeneks kaheks või kolmeks aastaks, teavita Elisat sellest hiljemalt 30 kalendripäeva enne domeeni aegumiskuupäeva.

Kas ma saan vahetada domeeninime registripidajat?

Juba registreeritud domeeni registripidajat on soovi korral võimalik vahetada. Kui soovid tuua domeeni Elisa haldusalasse, tuleb kehtivale registripidajale domeeni autoriseerimiskoodi päring edastada. Selle koodita pole võimalik domeeni registripidajat vahetada.

Olemasoleva domeeni Elisa haldusalasse toomiseks täida palun domeeni registripidaja vahetuse taotlus:

Allkirjasta täidetud taotlus digitaalselt ja saada e-postiga aadressile ariklient@elisa.ee.
  • Elisa kodulehemajutus ja e-post – rohkete võimalustega veebimajutusteenus

    Domeen ilma veebimajutuseta on nagu kauplusesilt kaupluseta. Elisa pakub veebilehe majutamiseks ja haldamiseks kolme paketti, mille võimalused on jaotatud vastavalt vajadustele. Loe täpsemalt siit!

    Loe edasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.