Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Levib keerulistes keskkonnaoludes

  • Energiasäästlik

  • Ei vaja toimimiseks vooluühendust

  • Turvaline

  • Tulevikukindel

NB-IoT teenus

1.19 € /kuus

Tagab andmeside vee ja maa all, paksude seintega ruumides ja mujal, kus teised ühendused hätta jäävad. Madala voolutarbega seadmete aku kestab kuni 10 aastat.

Andmemaht
25MB
Interneti kiirus
250kB/s
Maksimaalne kaugus mastist
25km
1.19 € /kuus

Hind käibemaksuga 1.43 € kuus

Väike energiatarve pikkadeks aastateks

NB-IoT on mõeldud väikeste andmepakettide edastamiseks, mistõttu see näiteks videokaameratesse ei sobi. Erinevatele lülititele ning anduritele (nt niiskus-, suitsu-, vingu- jm andurid) on see aga ideaalne, sest tarbib väga vähe energiat.

NB-IoT seadmed töötavad akudel, mida tuleb laadida ca 10 aasta tagant. See võimaldab täisautomaatseid lahendusi, kus inimesed seadmete töösse sekkuma ei pea.

Konkurentsitu levi igasugustes tingimustes

NB-IoT kasutab raadioside madalaid sagedusi, tagades suurepärase levi ka väga pika maa tagant. Seadmed suudavad ühenduda isegi 25 km kauguselt.

Väga hea lahendus näiteks gaasi- ja veemõõturitele, mis asuvad reeglina paksude seintega keldrites või betoonseintega šahtides, kus muu andmeside levi on kas nõrk või olematu.

Turvaline ja soodne lahendus

NB-IoT töötab litsentseeritud sagedusel, mis tagab andmeside turvalisuse. Ühendus toimib SIM-kaardi ja turvalise telefonivõrgu vahendusel, sobides hästi ka valvesüsteemidesse.

Lisaks soodsale kuutasule ei ole kallis ka ühenduse ülesseadmine. Mooduli maksumus algab kõigest 10 eurost. Ühe tugijaama all saab töötada kuni 10 000 seadet.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.