Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

MiNT Masinas on soodne ja kvaliteetne võimalus mobiilse interneti kasutamiseks masinalt masinale (M2M) suhtluses – näiteks teabevahetuseks erinevate seadmete vahel.

MiNT masinas on mobiilse interneti teenus, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks kontrollerites, valveseadmetes, andmesideterminalides ja juhtimisseadmetes ehk teisisõnu kõikjal, kus omavahel peavad infot vahetama erinevad seadmed. Näiteks on suur osa tänapäevaseid valvesignalisatsioone seotud just mobiiliühendusega: see muudab häiresignaali edastamise elektrikatkestustest sõltumatuks.

Paketid ja hinnad

MiNT Masinas 1

1,29 € kuus

Hind käibemaksuga:
1,548 € kuus

MiNT Masinas 1

MiNT Masinas 1

Pakett MiNT Masinas 1 on ideaalne lahendus paiksete seadmete jaoks. See ühendus vastab näiteks nende valvesüsteemide vajadustele, mis saadavad andmeid kindla ajavahemiku tagant.

Paketi üldinfoPeida

  • Maksimaalne

  • Maksimaalne

  • Andmemaht Eestis: 25MB

MiNT Masinas 2

2,09 € kuus

Hind käibemaksuga:
2,508 € kuus

MiNT Masinas 2

MiNT Masinas 2

Pakett MiNT Masinas 2 on sobiv lahendus selleks, et jälgida oma sõidukite või seadmete liikumist reaalajas ja liigutada andmeid tihti.

Paketi üldinfoPeida

  • Maksimaalne

  • Maksimaalne

  • Andmemaht Eestis: 100MB

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

Kuidas MiNT Masinas paketiga liituda?

MiNT masinas mobiilse interneti paketiga liitumine on imelihtne. Kui sa oled uus klient, täida Elisa kodulehel liitumisankeet ja SIM-kaart saadetakse sulle järgmise tööpäeva lõpuks. SIM-kaart on koheselt kasutatav, eraldi aktiveerimist ei ole vaja.

Elisa lepingulise kliendina saad MiNT masinas paketi tellida läbi halduri või meie Iseteenindusest: teenus hakkab toimima paari tunni jooksul alates tellimuse kinnitusest.

Küsi pakkumist

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.