Asukoht loeb

Motiveeri ja inspireeri töötajaid.

Elisa mobiilse internetiga.

Asukoht loeb, sest rõõmsad töötajad on tõestatult produktiivsemad. Sestap on oluline, et töötajad tunneksid ennast hästi ja saaksid asju ajada seal, kus neile meeldib või parasjagu vaja.
Liikuva töö eelduseks on aga muidugi korralik mobiilne internetiühendus.

Kas sinu ettevõttes ja/või töötajatel tuleb ette järgnevaid situatsioone?

 • Ühenduse loomiseks kasutatakse tihti hotspotti
 • Töö viib sageli kontorist välja
 • Võimalus või vajadus teha tööd distantsilt
 • Töökoht asub piirkonnas, kus alternatiivid stabiilseks interneti ühenduseks puuduvad
 • Soovid luua oma kontorisse ühenduse varuvõimaluse, juhuks kui püsiinternet tõrgub või lakkab töötamast

Võta meiega ühendust

Elisa mobiilse internetiga töötad tõhusamalt.

Elisa mobiilse internetiga oled sõltumatu kellaajast ja asukohast, hoiad kokku kontorikulusid ning sinu meeskond on rahulolev ja produktiivne. Klõpsa videole ja vaata, kuidas Elisa saab aidata ka sinu ettevõtet!

Vaata, milline pakett sinu äri vajadustega kõige paremini sobib!


On sulle oluline piiramatu maht või maksimaalne kiirus – Elisa mobiilse interneti pakettide seast leiab endale või oma ettevõttele sobiliku igaüks! Soovi ja vajaduse korral saad parima valiku tegemiseks nõu küsida ka meie konsultantidelt.


MiNT Arvutis M

14 € kuus

Seade 0 €

MiNT Arvutis M

Parim lahendus, kui soovid võrku ühendada mitu erinevat seadet või jagada seda teistega.

 • Allalaadimine Maksimaalne

 • Üleslaadimine Maksimaalne

 • Maht 30 GB

 • Andmeside 4G

 • Netipulk või taskuruuter Tasuta

MiNT Arvutis XS

4.49 € kuus

Seade 0 €

MiNT Arvutis XS

Tõeliselt mugav lahendus mobiilseks ühenduse loomiseks kui soovid internetti kasutada vaid enda personaalses arvutis.

 • Allalaadimine Maksimaalne

 • Üleslaadimine Maksimaalne

 • Maht 1.5 GB

 • Andmeside 4G

 • Netipulk Tasuta

MiNT Kontoris S

22 € kuus

Seade 0 €

MiNT Kontoris S

Kõige mugavam võimalus saada kontorisse korralik internetiühendus ja seda eriti seal, kuhu juhtmed ei ulatu. Paigalduskulusid pole ja seadmed on tasuta.

 • Allalaadimine 30 Mbit/s

 • Üleslaadimine 10 Mbit/s

 • Maht Piiramatu

 • Andmeside 4G

 • Ruuter Tasuta

Loe detailseid teenuse tingimusi

Võta meiega ühendust

Seadmed

 • Netipulk

  Netipulk ehk USB modem on mugav lahendus mobiilseks ühenduse loomiseks kui soovid kiiret 4G internetti kasutada vaid enda personaalses arvutis. Tänu mälukaardi toele saab modemit kasutada ka mälupulgana. Netipulk on oma mõõtmetelt väike ja seda on mugav võtta kaasa kõikjale!

 • Taskuruuter

  Taskuruuter on hea abimees aktiivsele ja liikuvale inimesele interneti ühenduse loomiseks. Taskuruuteril on eemaldatav aku, mille laadimine on sama hõlbus, kui nutitelefoni laadimine ning töö tegemiseks ei vaja see pidevat ühendust elektripistikuga. Lisaks võib taskuruuterit mälukaardi abil kasutada ka mälupulgana. Lihtsalt öeldes loob taskuruuter oma laetud akuga ning varustatuna Elisa 4G interneti SIM-kaardiga igal ajal ja hoolimata asukohast Wi-Fi võrgu, milles saavad korraga olla kuni 10 erinevat seadet. Nii võid ajada tööasju mitmes seadmes korraga või jagada ühendust väliobjektil kolleegidega.

 • Ruuter

  Mobiilse interneti ruuter on kõige mugavam võimalus saada kontorisse korralik internetiühendus ja seda eriti seal, kuhu juhtmed ei ulatu. Ruuteril puuduvad installatsiooni- ja seadistuskulud ning seda on tõeliselt mugav kontorit kolides kaasa võtta. Olles varustatud 4G interneti SIM-kaardiga, pakub ruuter kiiret andmesidet üle õhu ja kaabli. Nii naudid 4G kiiruseid oma laua- kui ka sülearvutis, mobiiltelefonis või nutiteleviisoris. Enam ei ole vaja mitut seadet, piisab ühest. Ruuter lubab ühendada kuni neli arvutit või muud seadet LAN-kaabli kaudu ning teised internetikasutajad Wi-Fi kaudu. Mobiilse interneti ruuter täidab kõik väikeettevõtte vajadused ja töö saab sujuvalt tehtud!

Kas mobiilsele internetile võib kindel olla?

Elisa mobiilne internet on töökindel ja selle levi ulatub pea kõikjale üle Eesti, seega ei pea kartma, et internetiühendus katkeb ja töö jääb tegemata. Elisa pakub kiiret ja stabiilset 4G mobiilsidevõrku, mille levialas elab ja töötab 99% Eesti elanikest. See tähendab, et mobiilne internet ulatub nii väli- kui ka sisetingimustes kõikjale, kus on olemas mobiililevi.

Kas mobiilse interneti teenus on kulukas?

Elisa mobiilse interneti teenusega seadmesse või kontorisse ei kaasne üllatusarveid ja kulud on kindla kontrolli all. Kokkulepitud andmesidemahu täituvusel lihtsalt piiratakse ühenduse kiirust, kuid olulised e-kirjad saavad igal juhul saadetud ning selle eest lisaks maksta ei tule. Mahu täitumisest anname märku SMS-teavituste teel. Soovi korral saab andmesidemahtu alati ka juurde tellida.

Miks ei ole pidev hotspottimine hea lahendus ühenduse loomiseks?

Mobiilse andmeside jagamine läbi hotspoti ehk mobiilse kuumkoha tühjendab nutitelefoni aku tavapärasest kasutamisest kiiremini. Tihe ja sagedane laadimine lühendab aku eluiga ning sisseehitatud akuga telefoni puhul tuleks selle vahetamise perioodiks anda hooldusele kogu mobiilne seade. Selleks, et olla hooliv ja sõbralik oma nutitelefoni vastu, soovitame hotspottimise asemel valida sobiv alternatiine seade koos Elisa mobiilse interneti teenusega. Nii tagad töö tegemiseks korraliku võrguühenduse ning hoiad oma nutitelefoni!

Kas mobiilne internet sobib ka kontorisse?

Elisa mobiilne internet on tõeliselt mugav ja soodne lahendus 3-4 töötajaga väikeettevõttele, andes vabaduse vajadusel liikuda ühest asukohast teise. Erinevalt püsiühendusega liitumisele, ei kaasne mobiilse internetiga paigalduskulusid ja seadmegi saad kaasa tasuta. Lisaks toimib mobiilne internet ka seal, kus püsiühenduse loomine pole võimalik. Ja mis kõige tähtsam, Elisa mobiilset internetti saab kontorit kolides mugavalt uuele aadressile kaasa võtta, ei pea tegelema teenuse lõpetamisega ega uue avamisega.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.