Liitumine ja numbriliikuvus

Liitu kõige ilusama levialaga! Võta oma olemasolev mobiilinumber praeguse operaatori juurest kaasa ja naudi parimat kõnekvaliteeti parema hinnaga.

Oma olemasoleva mobiilinumbri kaasavõtmine on väga lihtne. Tule Elisa esindusse, sõlmi liitumisleping ja ütle, et soovid oma mobiilinumbri vana operaatori juurest üle tuua. Ülejäänuga tegeleme juba meie. Ainus, mida sina pead tegema, on õigel ajal uue Elisa SIM-kaardi telefoni pistmine ja parim kõnekvaliteet on veelgi parema hinnaga sinu käsutuses!

Täpselt nii lihtne ongi oma mobiilinumber teise operaatori juurest Elisasse kaasa võtta.

Numbri üle toomine on kiire ja lihtne protsess – seda saad teha juhul, kui soovid Elisa kliendina jätkata mõne teise operaatoriga seotud mobiilinumbri kasutamist.

Samm-sammult käib protsess nii:

 1. Tule Elisa esindusse
 2. Sõlmi liitumisleping ja saad kaasa uue Elisa SIM-kaardi.
 3. Volita Elisat lõpetama sinu eest teise operaatori juures kehtiv liitumisleping.
 4. Oota, kuni Elisa saadab sulle SMSi teisaldamise kuupäevaga. Info saabub sulle hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.
 5. Teisaldamiskuupäeva hommikul vaheta vana SIM-kaart uue SIM-kaardi vastu.
 6. Valmis! Võid kasutama hakata.

Kuidas Elisaga liituda nii, et ma saan uue telefoninumbri?

Samm-sammult toimub uue numbriga liitumine nii:

 1. Tule Elisa esindusse
 2. Sõlmi liitumisleping ja saad uue numbri ning Elisa SIM-kaardi.
 3. Valmis! Võid kasutama hakata.

Miks tasub oma mobiilinumbriga Elisasse üle tulla?

Võta oma mobiilinumber kaasa ja tule Elisasse, sest meie juurest leiad nii suurepärase levi, meeldiva teeninduse kui ka palju kliendisõbralikke ja soodsaid lahendusi selleks, et oma nutitelefoni maksimaalselt ära kasutada!

Kliendisõbralikud teenuspaketid ja lisateenused.

Elisa on ainuke operaator, kus saad nutipakettides või MiNT lisateenustega nautida mobiilset internetti maksimaalse kiirusega. Lisaks tasub teada, et Elisa on Eesti kõige eelistatum mobiilsideoperaator – ja seda suuresti tänu kliendisõbralikele lahendustele!

Asjatundlikud ja sõbralikud teenindajad

Elisa esindustes ja klienditeeninduses töötavad sõbralikud ja asjatundlikud teenindajad, kes annavad sulle hea meelega nõu ning aitavad leida just sinu jaoks kõige paremaid lahendusi. Elisa esinduse leiad igast suuremast kaubandusekeskusest ja linnast üle Eesti. Klienditeenindusega saad ööpäevaringselt ühendust telefoninumbril 6 600 600 - Elisa numbrilt helistad sinna tasuta!

Kindlustunne, et kasutad teenuseid parima hinnaga.

Jälgime pidevalt mobiilsideturul toimuvat ja tagame oma klientidele alati hinnataseme, mis lubab nautida kvaliteetseid mobiilikõnesid parima hinnaga.

Elisa on innovaatiline ja asjatundlik partner

Elisasse üle tulles võid kindel olla, et oled valinud endale asjatundliku partneri mobiilside valdkonnas. Seda kinnitab ka fakt, et just Elisa on maailma suurima mobiilioperaatori Vodafone’i partneriks Eestis.

Boonused

 • Hea kõnelevi ja mobiilne internet üle Eesti!

  Elisa eesmärgiks on pakkuda klientidele parimat võrku mobiilse interneti kasutamiseks. Kiire 4G leviga oleme katnud üle 95% Eestimaast ja tegeleme pidevalt leviala tihendamisega.

  Loe edasi
 • Lai valik soodsa hinnaga tõeliselt häid nutitelefone.

  „Elisa soovitab“ telefonide hulgast leiad Elisa ekspertide poolt testitud tõelised nutitelefonid, mis on suurepäraste omadustega ning koos Elisa mobiilse internetiga alati soodsaima hinnaga. Võid “Elisa soovitab” valikut julgelt usaldada, sest valime oma tootesoovitusteks alati ainult selle hinnaklassi parimatest parimad tooted!

  Loe edasi
 • Suur valik lihtsaid ja praktilisi teenuseid.

  Elisa teenused on lihtsad ja praktilised ning töötavad laitmatult nii kodus kui välismaal, surfad sa siis mobiilselt internetis oma maakodus või helistad ühtlaselt soodsa hinnaga üle terve Euroopa.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.