Põhisisu algus
Nüüd Elisas! Vaid Elisast ostes 0 intress, 0 sissemakse ja MultiSIM teenus 6 kuuks tasuta. Vali sobiv kell
Sobib kõigile
Apple Watch toob sinuni kõige arenenumad tervisefunktsioonid ning pakub kõike vajalikku käepärase hinnaga.
Jälgi oma igapäevast aktiivsust
Helista ja saada kirju vaid paari puudutusega
Kuula muusikat, netisaateid ja audioraamatuid
Jäta telefon koju. Helista kellaga! MultiSIM teenuse toel saad oma põhinumbriga siduda ka nutikella. Seega ei pea näiteks metsajooksul või rattaringil nutikella kasutamiseks kaasas kandma telefoni. MultiSIM-i kampaania tingimustega saab lähemalt tutvuda siit
Suured võimed. Väiksem hind Vajalikud funktsioonid, mis aitavad sul püsida ühenduses ning elada aktiivset, tervislikku ja turvalist elu. - Helista ja vasta sõnumitele otse oma randmelt
- Ujumiskindel disain
- Unetsüklite jälgimine
- Uuendatud treeningrakendus
Iga liigutus loeb Täiustatud treeningrežiimid toetavad sind aktiivse eluviisi järgimisel. Motivatsiooni lisab võimalus kuulata muusikat, netisaateid ja audioraamatuid otse oma randmelt. Apple Watch SE kasutamiseks on vajalik iPhone 8 või uuem mudel, millel on iOS 16 või uuem versioon
Kogu su muusika. Otse su käelt Kasuta koos nutikellaga AirPods või AirPods Pro kõrvaklappe ning kuula muusikat ja lemmikuid podcaste otse randmelt.
Vali sobiv kell Apple Watch Series 8 Hind al. 499 €
Kuutasu al. 13.86 €


45 mm või 41 mm Ujumiskindel Tolmukindluse hinnang IP6X Alati sisselülitatud Retina‑ekraan. Eredus kuni 1000 nitti Vere hapnikusisalduse rakendus EKG-rakendus Kiire ja aeglase pulsi teavitused Korrapäratu südamerütmi hoiatus Temperatuurijälgimine Menstruaaltsükli jälgimine varasematel andmetel põhinevate ovulatsiooniprognoo­sidega Hädaabi SOS Rahvusvahelised hädaabikõned Kukkumistuvastus Autoavarii tuvastus Saadaval mobiilandmesidega mudel
Apple Watch Ultra Hind al. 999 €
Kuutasu al. 27.75 €


49 mm Ujumiskindel Tolmukindluse hinnang IP6X Testitud MIL-STD 810H järgi Action nupp Alati sisselülitatud Retina‑ekraan. Eredus kuni 2000 nitti Vere hapnikusisalduse rakendus EKG-rakendus Kiire ja aeglase pulsi teavitused Korrapäratu südamerütmi hoiatus Temperatuurijälgimine Menstruaaltsükli jälgimine varasematel andmetel põhinevate ovulatsiooniprognoo­sidega Hädaabi SOS Rahvusvahelised hädaabikõned Kukkumistuvastus Autoavarii tuvastus 86-detsibelline alarm tähelepanu äratamiseks Mobiilandmeside
Apple Watch SE Hind al. 299 €
Kuutasu al. 8.31 €


44 mm või 40 mm Ujumiskindel Retina-ekraan.Eredus kuni 1000 nitti Kiire ja aeglase pulsi teavitused Korrapäratu südamerütmi hoiatus Menstruaaltsükli jälgimine Hädaabi SOS Rahvusvahelised hädaabikõned Kukkumistuvastus Autoavarii tuvastus Saadaval mobiilandmesidega mudel
Vaata kõiki Apple kellasid
1. Apple Watch Series 8 ja Apple Watch SE on ISO standardi 22810:2010 kohaselt veekindlad kuni 50 m sügavusel. See tähendab, et neid võib kasutada madalas vees, nagu näiteks basseinis või meres ujudes. Neid ei tohiks kanda sukeldumisel ega veesuusatamisel või muude tegevuste korral, kus veesurve on tugev või kell satub sügavasse vette. Veekindlus pole püsiv omadus ja võib aja jooksul väheneda. Lisateavet vaata veebilehelt support.apple.com/et-ee/HT205000. Lisaks on mudelil Series 8 tolmukindluse hinnang IP6X.
2. Vere hapnikusisalduse rakenduse Blood Oxygen mõõtmistulemused ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks, sealhulgas enese diagnoosimiseks ega arstiga nõupidamiseks; need on mõeldud ainult üldise vormi ja heaolu hindamiseks.
3. EKG-rakendus ECG on saadaval Apple Watch Series 4 ja uuema mudeli korral (välja arvatud Apple Watch SE), millel on iOS-i ja watchOS-i uusim versioon. Ühilduvuse kohta vaata teavet aadressilt apple.com/ee/watch. EKG pole ette nähtud alla 22-aastastele kasutajatele. EKG-rakendusega Apple Watch on võimeline koostama EKG, mis sarnaneb ühe anduriga elektrokardiogrammiga.
4. Korrapäratu rütmi teavitus vajab watchOS-i ja iOS-i uusimat versiooni. See pole mõeldud kasutamiseks alla 22-aastastele või inimestele, kellel on diagnoositud südame rütmihäired.
5. Temperatuuri jälgimise funktsioon pole meditsiiniline seade ja see pole ette nähtud diagnoosimiseks, ravimiseks ega mõnel muul meditsiinilisel eesmärgil.
6. Menstruaaltsükli jälgimise rakendus Cycle Tracking pole ette nähtud kasutamiseks rasestumisvastase vahendina. Menstruaaltsükli jälgimise rakendusest Cycle Tracking saadud andmed pole ette nähtud terviseseisundi diagnoosimiseks.
7. Hädaabi SOS-i jaoks on vajalik mobiilandmesideühendus või WiFi-kõned läbi Apple Watchi või lähedalasuva iPhone’i interneti-ühenduse.
8. Rahvusvaheliste hädaabikõnede funktsioon toimib mudelites Apple Watch Ultra (Cellular mobiilandmeside), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular mobiilandmeside), Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular mobiilandmeside) ja Apple Watch SE (GPS + Cellular mobiilandmeside). Toetatud riikide ja regioonide loendi leiad aadressilt apple.com/watchos/feature-availability.
9. Mobiilandmesideteenuste kasutamiseks on nõutav mobiilsideteenuste pakett. Lisateabe saamiseks pöördu oma teenusepakkuja poole. Ühendus sõltub võrgu kättesaadavusest. Osalevaid teenusepakkujaid ja tingimustele vastavust vaata veebilehelt apple.com/ee/watch/cellular. Lisateavet seadistamise kohta leiad aadressilt https://support.apple.com/et-ee/HT207578.
10. Apple Watch Ultra on ISO standardi 22810 kohaselt veekindel kuni 100 m sügavusel. Seda saab kasutada sukeldumisel kuni 40 m sügavusele (koos App Store’ist alla laaditud kolmanda osapoole ühilduva rakendusega) ja kiirveespordialade harrastamisel. Apple Watch Ultra pole ette nähtud sukeldumiseks sügavamale kui 40 m. Veekindlus pole püsiv omadus ja võib aja jooksul väheneda. Lisateavet vaata veebilehelt support.apple.com/et-ee/HT205000.
11. Apple Watch Ultra on hinnatud tolmukindluse standardiga IP6X.
12. Testitud järgmiste alajaotiste suhtes: kõrgus, kõrge temperatuur, madal temperatuur, temperatuurišokk, sukeldumine, külmumine/sulamine, šokk ja vibratsioon.
13. Ainult uutele tellijatele. 7,49 €/kuus pärast tasuta prooviperioodi. Lepingut uuendatakse pärast prooviperioodi automaatselt seni, kuni selle tühistad.
Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 ja Apple Watch SE kasutamiseks on vajalik iPhone 8 või uuem mudel, millel on iOS 16 või uuem versioon.
Funktsioonid võivad muutuda. Mõni funktsioon, rakendus ja teenus ei pruugi kõigis piirkondades ja keeltes saadaval olla. Kuva täielik loend.
Rihmade saadavus võib muutuda.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!