Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Innovatsioon ja põnevad äriarendused on alati Elisa fookuses olnud. Läbi Ajujahi projekti toetame ja anname hoogu idee-idudele, mis võivad vallutada maailma.

21. sajandi ettevõtte panus ühiskonda ei tohiks piirduda vaid töökohtade loomise ja maksude maksmisega. Ajastule väärilise organisatsioonina vaatame Elisas kaugemale ning tahame panustada ka viisil, millel on laiem tähendus. Mõned aastad tagasi liitusime Ajujahi projektiga. Sellest ajast saati olemegi aidanud ettevõtlikel inimestel avastada oma tõelist potentsiaali ja täita suuri unistusi.

Elisas töötab sadu eksperte, kelle teadmistest võib ka sinu ettevõtte loomisel kasu olla.

Teed ärimaailmas alles esimesi samme? Aitame vastused leida paljudele küsimustele.

Kui saame ärialast koostööd teha, on sul otsetee tuhandete klientideni juba olemas.

Elisa + Ajujaht = uued edulood

Lihtsaim viis uusi ettevõtteid toetada oleks neisse raha süstida. Rohkem kui raha vajavad need ettevõtted aga hoopis teadmisi. Kuidas oma idee valideerida, kuidas ressursse säästa ja suunata ning mismoodi ärimaailmas ellu jääda – see kõik nõuab kogemusi, mida Elisa heal meelel alustavate ettevõtetega ka jagab.

Kui kahtled, kas ka enda ideega Ajujahil konkureerida, soovitame seda kindlasti teha, sest koostöö Elisaga pole välistatud isegi juhul, kui meil ärilisi kokkupuutepunkte ei ole. Teadlik ja pidev eksperimenteerimine on Elisas igapäevane normaalsus! Läbi üksuse Elisa Startup otsime kogu aeg idufirmasid, kellega kampa lüüa.
Loe lähemalt

Elisa mentorite toel

2019. aasta võitja – Timey

Ajujahi eelmise hooaja võitis tiim Timey, kelle mentoriks oli Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Kriisk.
Timey toodab toidukaupade jälgimiseks mõeldud keemilisi indikaatoreid.

TOP 3 JA TOP 7

Kertu Kriisk on edukas mentor olnud ka varem, viies TOP 3 nii ämmaemandate nõustamis-platvormi CallMidwife kui ka UpSteam autopesu.

Mailiis Ploomanni toel jõudis TOP 7 sekka näotuvastustarkvara MARKUS, mille startup tiimist on välja kasvanud MindTitan.

  • Timey

  • CallMidWife

  • UpSteam

  • MindTitan

Millal idee esitada?

Hetkel Ajujahi konkursile avaldusi esitada ei saa. Kui soovid koos teiste ettevõtetega Ajujahi põneval karussellil pöörelda, osale järgmisel hooajal! Uusi ideid oodatakse taas 2020. aasta sügisel.

Vaata lisa

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.