Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Televisioon
Eraklient
Kasutajatunnus ja parool Põhisisu algus
Elisa Elamuse ja Huubi kasutamiseks (nii nutiseadmes, veebis www.elisaelamus.ee kui ka nutiteleris) on vajalik kasutajatunnus ja parool. Juhul kui oled juba liitunud mõne Elisa äpi teenusega (nt Elisa Raamat), siis kehtib Elisa Elamuse ja Huubi kasutamisel sinu jaoks sama kasutajatunnus ja parool (nn Elisa konto). Kui sa ei ole varasemalt Elisa äpipõhiseid teenuseid kasutanud, siis juhendatakse sind esmakordsel Elisa Elamuse ja Huubiga liitumisel, kuidas kasutajatunnus ja parool saada.
Määrasid vormistamisel või ütlesid klienditeenindajale liitumisel e-posti aadressi. See e-posti aadress ongi sinu kasutajatunnus. Kui sul on käepärast teenuse leping, siis leiad kasutajatunnuse ka sealt. Kui oled selle unustanud (või sinu liitumine vormistati ilma e-posti aadressita), siis saad kõige kiiremini abi, kirjutades vestlusaknasse. Lisaks leiad kasutajatunnuse ka Elisa iseteenindusest. Vali sisse logides Mobiilside, uuemad TV- ja internetiteenused. Vajuta "Sisene". Vali ülemiselt menüüribalt Teenused ja seadmed ning seejärel TV-teenuse leping, mille kasutajatunnust soovid teada. Kasutajatunnus on üleval servas kujul ...@elisaelamus.ee Kui sa iseteenindust kasutada ei saa, saad kasutajatunnuse osas abi ka kirjutades vestlusaknasse. Parooli määramiseks saatsime sulle e-kirja samale e-posti aadressile (Subject: Elisa äpi parooli määramine). Kui e-kirjas olev link on aegunud, oled parooli unustanud või soovid seda muuta, siis palun kasuta sisselogimise vaates „Unustasid parooli“. Link uue parooli määramiseks saadetakse sinu Elisa kontoga seotud e-posti aadressile. Logi sisse Elisa iseteenindusse. Vali sisse logides Mobiilside, uuemad TV- ja internetiteenused. Vajuta "Sisene". Vali ülemiselt menüüribalt Teenused ja seadmed ning seejärel TV-teenuse leping, mille kasutajatunnust muuta soovid. Avanenud ekraanivaates näed valikut „Konto vahetamine“.
Küsi abi otsevestluses
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!