Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Mobiilsideteenused

Mida teha kui MMSi saatmine ei toimi?

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

MMSi saatmine Eestis ei toimi

  • Kontrolli enda seadme MMSi seadistusi.
  • Kui MMSi vastuvõtja kasutab Telia mobiilsideteenuseid, siis arvesta sellega, et Telia on määranud MMS-i vastuvõtmisel 1 MB piirangu. See tähendab, et üle 1 MB suurused MMSid Telia mobiilinumbritele kohale ei jõua. Alternatiivina soovitame saata pildi või video läbi mõne suhtlusrakenduse (Facebook Messenger, Whatsapp, Viber jms) ja kasutades selleks mobiilset internetti.

MMSi saatmine välismaal ei toimi

  • Veendu, et Sinu mobiilis on mobiilne internet sisse lülitatud. Selleks, et saaksid MMSe välismaal olles, peab Sinu nutiseadmes olema sisse lülitatud mobiilne internet.
  • Veendu, et Sinu mobiiltelefon lubab välismaal olles MMS-e välismaal olla saata ja vastu võtta. Mõned telefonid võimaldavad seadistustes määrata, kuidas käituda roamingus: kas võtta MMSe vastu või lükata nende vastuvõtt edasi koduvõrku saabumiseni. Detailse info telefoni võimaluste ja täpse seadistamise kohta leiad enda mobiiltelefoni kasutusjuhendist.
  • Veendu, et mobiilivõrgus, mida välismaal kasutad, toimib mobiilne andmeside. MMS-i saatmine välismaal toimib ainult võrkudes, mis võimaldavad kasutada ka andmesidet. Ülevaate erinevates välisvõrkudes toimivate teenuste kohta leiad siit.
Küsi abi otsevestluses Juhendist ei piisanud? Kirjelda oma probleemi ja lahendust aitavad leida nii vestlusrobot kui teenindajad.
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.